شرلوک سازندگان نام زن, بازیگران, آنها می خواهم برای دیدن بیش از سرب نقش

خالق از شرلوک به نام زن بازیگران آنها می خواهند برای دیدن بازی شرلوک هولمز.

Steven Moffat و Mark Gatiss که اقتباس آرتور کانن دویل را یاد داستان های پلیسی به آمار بی بی سی یک درام, این اظهارات را در حالی که پاسخ دادن به سوالات از طرفداران آنلاین.

در Q&A – بود که برگزار شد به مناسبت 10-year anniversary of Sherlock – این شرلوک سازندگان مطرح شد یک سوال در مورد که آنها را در یک جنسیتی بدبختانه نسخه نشان می دهد.

“وجود دارد کاملا چند [امکانات] – من کاملا ایده میشل گومز” گفت: Moffat. گومز ستاره دار در دکتر که در طول Moffat زمان نوشتن برای نمایش ظاهر می شود به عنوان یک زن تجسم دکتر دشمن استاد.

Gatiss پس از آن نام قمر والر-پل خالق و ستاره کمدی آمار Fleabagبه عنوان نامزد دیگری.

موفات پیشنهاد والر-پل Fleabag در شرکت ستاره Olivia Colman, در حالی که شرلوک تولید Sue Vertue شناور Jodie Comer, شناخته شده برای بازی مرگبار Villanelle در قتل حوا.

“من فکر می کنم ما می تواند نشستن در اینجا [و] تولید بسیار زیادی از نام زن شرلوک هلمز” گفت: Moffat. “من فکر می کنم که بخشی را زن به راحتی. من فکر نمی کنم شما باید به انجام هر کاری است.

“تغییر ضمایر و شما حتی نمی باید برای تغییر نام. شرلوک هلمز می تواند یک زن به راحتی. “

همه احزاب به نظر می رسید متوقف هنگامی که مواجه با پیگیری منطقی سوال: چه کسی باید بازی Dr Watson?

در شرلوک نقش شرلوک با بازی بندیکت کامبرباچ در حالی که واتسون به تصویر کشیده شده توسط مارتین فریمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>