مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تاتنهام سفر به شفیلد یونایتد در این شب در یک درگیری که می تواند عمده انشعابات در مسابقه هفته بیستم لیگ برتر نقطه.

هشت قرار داده شده اسپرز که در 45 امتیاز در حال شکست نخورده پس از لیگ برتر را راه اندازی مجدد پس کشیده در خانه به منچستر یونایتد قبل از ضرب و شتم در لندن رقبای وستهام 2-0.

در ضمن تیغه ها 10th با 44 امتیاز و وارد بازی امشب زیر back-to-back 3-0 ضرر و زیان در برابر نیوکاسل و منچستر یونایتد قبل از درد و رنج یک جام حذفی شکست به آرسنال. دنبال تمام عمل زندگی می کنند در زیر:

75 دقیقه: خوزه مورینیو پس از بازی مصاحبه را به خوبی مشاهده اگر همه چیز باقی می ماند و مانند این. Norwood, VAR و مطابقت با مقامات همه quids در به دست آوردن یک ذکر است.

Lo Celso تلاش می کند برای قرار دادن توپ به داخل جعبه برای هری کین اما پاس متمرد و هندرسون جمع آوری آن است. کین به سختی لمس توپ در این نیمه.

SUBS

72 دقیقه: خوزه باعث دو تغییر. سیسوکو و Aurier رفتن با Dele Alli و Ndombele در آینده. چه نوع از تاثیر خواهد آنها را برای تاتنهام?

تبلیغات

هدف!

69 دقیقه: هدف! شفیلد یونایتد 2 – 0 تاتنهام – (Mousset)

این است که بسیار خوب کار کرده و هدف است. استیونس به ارمغان می آورد توپ را از جناح چپ. Osborn می یابد برخی از فضا در جعبه و استیونس می یابد و او با یک پاس قبل از اجرا به این منطقه است. Osborn به او توپ و او مربع آن را به راحتی به Mousset که شیپور خاموشی به دو برابر سرب برای شفیلد یونایتد. اسپرز’ دفاع از وجود غیر موجود.

SUBS

63 دقیقه: آن McGoldrick آخرین عمل از این بازی به عنوان Mousset جایگزین او برای تیغه. تاتنهام فقط می توانید پیدا کردن یک راه را از طریق شفیلد یونایتد دفاع. Lamela و پایین Celso ترکیب به کار با توپ را در جعبه اما Lamela نیست قادر به گرفتن یک شات دور قبل از توپ بوت روشن است.

60 دقیقه: بلدکک طول می کشد تا توپ به داخل جعبه از حق میسازد و آن را به برگ. برگ قرار می دهد صلیب به شش حیاط جعبه و Lloris نوبت توپ را دور. می آید به McGoldrick که قرار می دهد پای خود را از طریق توپ و بازدید به سمت تور.

تبلیغات

SUBS

57 دقیقه: Bergwijn vacates زمین به عنوان خوزه مورینیو به ارمغان می آورد در Lamela در اولین تغییر در این مسابقه است. Osborn ناشیانه lunges در Aurier و اراضی مدافع تاتنهام مچ پا. او را خوب و پایین Celso قرار می دهد و پا زدن رایگان به جعبه اما آن را به راحتی از دست برود.

54 دقیقه: Bergwijn به ارمغان می آورد توپ به سمت راست محوطه جریمه و مربع آن را به وسط اما Basham پاک خطر است. شفیلد یونایتد به نظر خیلی قوی تر زمانی که دفاع در 10 دقیقه اول این نیمه.

51 دقیقه: Osborn عبور یک ضربه آزاد به Norwood که طرفداران توپ بیش از اسپرز دفاع برای رابینسون که باعث می شود یک اجرای خوب را در جعبه. Lloris می خواند بازی و ضربه او به توپ.

تبلیغات

48 mins: سیسوکو و کین خود را پرتاب در اطراف شفیلد یونایتد هافبک. لوکاس مورا طول می کشد تا توپ و اجرا می شود را در جعبه. رابینسون چوب با او قرار می دهد و توپ را به گوشه ای.

نیمه دوم: بدون تغییر برای هر دو تیم در نیمه وقت. تیغه دریافت بازی برگشت در جریان است.

تبلیغات

Norwood خوش شانس بود به ماندن بر روی زمین نیز هست. او را برداشت تا یک کارت زرد و سپس elbowed پسر در زمانی که هر دو آنها رفت و برای همین توپ اما فرار از مجازات است.

ترکیب این با مجاز و هدف و شما باید پاسخ به چرا خوزه مورینیو به فشار خون از طریق پشت بام رفت.

هنوز هم کریس وایلدر خوشحال خواهد شد.

شما می خواهم فکر می کردم که با تقریبا سه ماه بدون فوتبال مردم پشت ور را نگاه کردن در آن مشکلات و حداقل سعی در حل و فصل برخی از آنها.

اما هیچ.

پس از راه اندازی مجدد آن را هنوز هم مورد بحث بوده است بیش از حد پیچیده و pernickety. بیشتر توسعه در قوانین مورد نیاز این تکنولوژی خوب است اما راه هایی که در آن اجرا شده بسیار ناقص است.

تبلیغات

نیمی از زمان

45+3 دقیقه: سوت می آید به پایان نیمه اول. Sheffield United رفتن به شکستن با یک هدف استفاده. هری کین فکر می کردم او می خواهم به پایان رسید اردک خود را در برابر تیغه اما VAR حکم داد که لوکاس مورا به کار گرفته در ساخت و آن لغو شد.

45 دقیقه: سه دقیقه اضافه شده در پایان نیمه اول. خوزه مورینیو هنوز اخم بر مجاز و هدف است. او هشدار داده شده است توسط مقامات بیش از رفتار خود. کلاسیک.

42 دقیقه: پسر یک جامد اجرا به جعبه اما او را دنبال کرده و با Basham که نیروهای پسر به سمت راست. او عبور توپ به Aurier که عبور توپ به میانه قبل از آن پاک شده است.

تبلیغات

39 mins: Lo Celso شاخه از یک ضربه آزاد اما Norwood سر آن را به صورت یک گوشه. گوشه ای می آید در برای اسپرز اما هندرسون ادعا آن است.

Norwood میدارد تا یک کارت زرد پس از دادن دور رایگان و پا زدن.

36 mins: این احمق تصمیم به صداقت. مورا رانده شد و به زمین و به عنوان او رفت و پایین توپ ضربه را بر روی بازوی خود را. هیچ شانسی او می تواند از راه و او به هیچ وجه تلاش برای گرفتن توپ به کین که چقدر از آن کاهش یافت.

VAR یک بار دیگر زندگی را به این نام مورد به عنوان یکی از چیزهای بدتر از سال 2020 است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.