Sheffield United vs Chelsea: پنج چیز به ما آموخته که فرانک لمپارد بلوز را ضرب و شتم

McGoalsdrick در نهایت او پاداش

دیوید McGoldrick یک چیز نادر در لیگ برتر به طور منظم برای اولین بار تیم رو به جلو که نمی نمره اهداف. او بسیار با ارزش توسط Sheffield United fans, هم تیمی و مدیر خود را برای چیزهای دیگر مانند بی پایان کار رای و توانایی های خود را به کشیدن دور مدافعان و ایجاد فضا برای دیگران.

در اینجا هر چند او در نهایت اهداف تلاش خود را به مدت طولانی سزاوار. این اولین بار نبود قشنگ, سریعترین واکنش به دوباره بجای اول برگشتن پس از منحرف Oli McBurnie شات بود palmed به شش حیاط جعبه Kepa Arrizabalaga و فوق العاده خانگی برای محدوده نزدیک اما این اهمیت نیست. خود را تسکین قابل لمس بود و گسترده ای لبخند بر چهره از این بازیکنان آینده برای تبریک گفت داستان. و او اضافه دیگری در اواخر نیمه دوم به قرار دادن تا یک روز بزرگ برای خود و باشگاه خود را.

کریستنسن اشتباهات را در آینده حفظ

وجود دارد که سیار تصویب در برابر بارسلونا که لیونل مسی تبدیل به یک هدف لحظه بعد. مبارزات در هر دو از منچستر یونایتد اهداف شکست خورده ترخیص در برابر منچستر سیتی که منجر به برنده. اخیرا آندریاس کریستنسن بود “توپ تماشای” در ساخت به Michail آنتونیو هدف برای وستهام به گفته دانشمند اشلی کول.

کریستنسن صحبت آشکارا و صادقانه در مورد اشتباهات و یادگیری از آنها و در عین حال آنها هنوز هم به نظر می رسد همه بیش از حد به طور منظم بخشی از بازی خود را زمانی که 24 ساله او باید شروع به آهن ، شاید او تا به حال یک بهانه در اینجا: او انتخاب کنید تا به یک آسیب تبدیل ناشیانه در نیمه اول شد و او جایگزین در زمان نیمه توسط Kurt Zouma به دلیل دست کشیدن. اما آن را یکی دیگر از کارایی که فاقد تضمین. لمپارد دارای پنج مرکز پشت و در عین حال آن را سخت بدانید که اگر او ایمان بزرگ در هر یک از آنها در آن موقعیت است.

لمپارد را به اشتباه فکر

فرانک لمپارد است که به وضوح یک مرد یادگیری در کار و گاهی اوقات تحت so. خود را تعویض کرده اند که اغلب موثر در تغییر بازی و او هرگز خودداری از ساخت سوئیچ یا پرسنل و یا شکل است. اما وجود دارد می آید یک نقطه هنگامی که شما باید بپرسید که آیا او باید گرفتن آن را حق بیشتر از لگد کردن.

در اینجا چهار به نظر نمی رسد, کلیک کنید, به خصوص در برابر شفیلد یونایتد را تهدید عبور از مناطق گسترده ای و آن معقول به نظر می رسید بازی به بازی سه ، مارکوس آلونسو است که به وضوح قابل اعتماد در سمت چپ-پشت و کسر Azpilicueta را استقرار در آن طرف شکست خورده با مدافع scuffing یک چپ پا عبور به داخل غرفه از یک موقعیت امیدوار کننده. حتی چیزهای کوچک به نظر می رسد برای نشان دادن تردید: چرا Ross Barkley را در نیمه دوم ضربه آزاد که Willian یک متخصص است که در سمت ؟

لمپارد باید در پیدا کردن برخی از راه حل ها و وضوح بیشتر فکر از سمت راست بروید اگر او به ظهور فراتر از این فصل چلسی به عنوان مدیر در دراز مدت.

مدیر از سال است ؟

لیگ برنده manager به طور معمول برنده پایان فصل جایزه برای مدیر سال عنوان شده است مورد پنج سال گذشته و تقریبا قطعا مورد این فصل داده Jurgen Klopp دستاوردهای. در عین حال کریس وایلدر سزاوار بیش از فقط یک اشاره ای فوق العاده اولین فصل در پرواز بالا. بعید به نظر می رسد اما ممکن است او پیوستن تونی پولیس, آلن پاردو هری ردنپ و جورج Burley را به نفع خود گونگ داشتن نه موفق به کسب عنوان?

کوه را شیب

آن است که بسیار اولیه روز برای ماسون کوه البته و در 21 او را تنها بهتر و در عین حال فرم خود را خواهد نگرانی فرانک لمپارد. در حالی که او همچنان به کار سخت در خط میانی کوه فاقد جرقه در حمله به مواضع که به شکل بسیار خود را در اوایل فصل. پس به نوبه خود از سال او اضافه کرده است تنها یک هدف لیگ برتر به شمارش از پنج در نیمه اول این کمپین و به نظر می رسد که در حالی که هم تیمی خود را مسیحی Pulisic – همچنین 21 – است که به تدریج در حال رشد به سمت کوه نیاز به زمان برای کشف خود را لمس کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>