شارون آزبورن می گوید ‘شرم آور’ Kanye West نیاز به بازگشت به دولت وام

شارون آزبورن توصیف کرده است Kanye West به عنوان “شرم آور” پس از رپر مد نام تجاری دریافت ما وام دولت برای جلوگیری از اخراج در طول coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به آمار رسمی غرب شرکت Yeeezy بود تایید شده برای وام به ارزش بین $2m و $5 متر (£1.6 m £4 متر) که کمک به صرفه جویی در 106 شغل.

ظاهر می شود در این بحث او CBS در طول روز نشان می دهد بحث آزبورن گفت که غرب باید در بازگشت پول به دولت است.

او گفت: “من فکر می کردم این بود که با مامان و پاپا نوع شرکت هایی که واقعا لازم نیست که مقدار سود در بانک, بنابراین شما می دانید که آنها نیاز به کمک به نگه داشتن مردم شغل و همه رفتن.

“و من فقط فکر می کنم که هنگامی که شما این نوع از پول نقد آن را شرم آور بپرسید هنگامی که شما آن را به خودتان. شما باید آن را بیش از اندازه کافی برای نگه داشتن 100 نفر رفتن پس چرا از دولت درخواست را از دولت؟”

آزبورن ادامه داد: “من فقط نمی که. هنگامی که شما را ثروتمند, خانواده خود, همه در خانواده بسیار ثروتمند چرا شما انجام این کار ؟ من فکر می کنم او باید پول را.”

غرب اخیرا در خبری بعد از, اعلام کرد که او در نظر دارد به رئيس جمهور برای اجرا در سال 2020 انتخابات آمریکا اگر چه کارشناسان پیشنهاد کرده اند که این می تواند بعید است. به کالج ترک تحصیل ستاره هنوز به فایل های مورد نیاز فدرال کاغذ بازی است و خیلی دیر به نظر می رسد در برخی از دولت های رای.

او نام یک میلیاردر توسط فوربس در مارس تشکر در بخشی خود را سودآور سهام در Yeezy کفش با نام تجاری.

در یک scattershot مصاحبه با این نشریه اعلام کرد که او دیگر حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان داد قصد دارد تا مدل خود را آینده نگر کاخ سفید در داستانی کشور آفریقایی از mentality mag از پلنگ سیاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>