صحنه های جنسی در طول یک بیماری همه گیر? استفاده از مانکن در عوض

Of تمام راه های عجیب و غریب که Covid-19 تحت تاثیر زندگی در این کشور یکی از عجیب و غریب ترین در حال وقوع است در

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

Of تمام راه های عجیب و غریب که Covid-19 تحت تاثیر زندگی در این کشور یکی از عجیب و غریب ترین در حال وقوع است در یک صدا در لس آنجلس. که در آن بازیگران در جام soap opera جسورانه و زیبا عکسبرداری شده اند صحنه های صمیمی با مانکن.

"در ابتدا ما در عشق صحنه و نمایش در حال سقوط بود یک تخت کوچک چون ما همه چیز در مورد رمان و تعاملات خانواده می گوید:" برادلی بل اجرایی تولید کننده CBS روز درام. "یکی از ایده های ما بود را در مانکن برای صحنه های صمیمی و بیمارستان و این کار کاملا به خوبی ما در حال عکسبرداری از آن از فاصله بسیار دور و یا در راه شما نمی توانید ببینید قالب بی جان است."

چگونه در حال اجرا در واکنش به مرده co-ستاره ؟ "ما تا به حال بسیاری از عجیب و غریب به نظر می رسد و سوالاتی مانند آیا شما واقعا می خواهید برای انجام این کار؟" بل می گوید. "اما هر کس از بازی است. آنها خود را برای اولین بار لاتکس بوسه."

بینندگان قضاوت خواهد کرد برای خود چگونه واقع بینانه این به نظر می رسد که قسمت جدید بازگشت در روز دوشنبه. جسورانه و زیبا یکی از اولین مجموعه تلویزیونی به راه اندازی مجدد تولید پس از coronavirus باعث industrywide shutdown در اواسط ماه مارس. از آن به بعد اکثر سازندگان تلویزیون شده اند و در نشست با کارکنان خود را در "زوم اتاق" وافرش به نگارش plotlines و قسمت نمی دانستند که آیا و هنگامی که – آنها قادر خواهید بود با خیال راحت به ضبط آنها بر روی دوربین.

Covid-19 شده است به خصوص آزار دهنده برای نویسندگان از تلویزیون جذاب ترین و رمانتیک سری به عنوان آنها سعی کنید به شکل از چگونه برای به تصویر کشیدن صمیمیت فیزیکی – صحنه که در قرعه کشی در بینندگان و جرقه توییتر hashtags – در حالی که خود هنرمندان امن است. تا کنون تولید را نشان می دهد مانند ریوردیل سلسله و The L Word: نسل Q در حال برنامه ریزی در ترکیبی از پروتکل های ایمنی و روایت کلاهبرداری. این شامل تهاجمی تست از بازیگران و خدمه quarantining در مجموعه پزشکی حرفه ای, دوربین, جادوگری, توهم و کنایه لادن اسکریپت با مفهوم ضمنی یادآور 1970s تلویزیون. (این یک راز برای مثال که مری ریچاردز از The Mary Tyler Moore Show بود که از نظر جنسی فعال, حتی اگر این سری هرگز خطاب آن است.)

و بله, مانکن های گاه به گاه.

ریوردیلبرای مثال تعطیل در لحظات پایانی از شخصیت های آن' در سال آخر در دبیرستان – یک مدل فیلم برداری شده بود; فارغ التحصیلی نمی شد. Roberto Aguirre-Sacasa این showrunner از CW سری, قصد دارد به ویژگی های مانکن در مخاطبان در فارغ التحصیلی اما نه در عشق ، در واقع این احتمال وجود دارد که برنامه اجرا خواهد شد و نمایش بسیار کمتر پوست.

"وجود دارد یک یکپارچهسازی با سیستمعامل عجیب و غریب 1950s پرنیان به Riverdale," Aguirre-Sacasa می گوید. "یکی از چیزهایی که ما گاهی اوقات انجام دهید این است که نشان می دهد رابطه جنسی از طریق زبان رمزی – من فکر می کنم ما تقریبا تکیه به آن ملودرام و مطرح و رفتار."

'میراث' یک شانس نیست به یک فیلم بلند-پیش بینی عاشقانه, مراسم بین دو تا از شخصیت های اصلی آن قبل از تولید متوقف شد (CW)

این سری مانند دیگران نیز از ویژگی های بیشتر "بطری قسمت" – یک اصطلاح است که به توصیف یک قسط که غواصی به عمق داستان از یک یا دو شخصیت اغلب با تعداد محدودی از مجموعه – به منظور کمک به مدیریت تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در طول فیلمبرداری. اما انتظار نداریم که برای دیدن مورچه و ورونیکا عمل اجتماعی فاصله.

"ما انجام داده ایم بیماری مرموز بنابراین امید من این است که ریوردیل خواهد برای فرار از دنیای واقعی به جای انعکاس" Aguirre-Sacasa می گوید. قبلا برنامه ریزی شده پنج تا شش سال زمان پرش در خط نیز کمک خواهد کرد که دامن coronavirus موضوع است.

میراثیک جوان, بزرگسالان, درام, در مورد خون آشام ها و خون آشام-مجاور نیست باید یک فرصت به یک فیلم بلند-پیش بینی عاشقانه, مراسم بین دو تا از شخصیت های اصلی آن قبل از تولید متوقف شد. (به نام آنها خواهد از بین بردن نشان می دهد و ملتهب میلیون ها نفر از طرفداران.) شده است که وزن در ذهن Julie Plec, یک تهیه کننده اجرایی است که strategising نحوه تحویل این نتیجه نهایی در یک بیماری همه گیر.

"بیست قسمت است که یک مدت زمان طولانی برای هیچ کس بنابراین ما باید در تدارکات چگونه ما می تواند آن را به کار" Plec می گوید. "شاید ما می تواند سوار جداگانه صمیمیت واحد است که خود را از قرنطینه و خود را تست. شاید ما فقط می تواند به استخدام خدمه که به ما شلیک صمیمیت."

این تفکر است که مطابق با پیشنهادات خود را در "راه امن به جلو" 36-صفحه سند گردد در پشت سر هم با چهار اصلی هالیوود اتحادیه: SAG-AFTRA, the Directors Guild of America, اتحاد بین المللی تئاتر مرحله کارکنان و Teamsters. در میان توصیه های آن است که یک "طبقه بندی" رویکرد به تولید است که محدودیت تعداد بازیگران و کارکنان در مجموعه ای که در آن با استفاده از تجهیزات حفاظت فردی امکان پذیر نیست. این اتحادیه همچنین خواستار دربندی کاری در 10 ساعت اجازه می دهد تا برای بیشتر زمان تمیز کردن و Covid-19 تست برای تمام بازیگران و خدمه است که محدوده از بارگیری سریع (که در آن نتایج در تحویل 1-12 ساعت) برای بازیگران انجام صحنه های صمیمی.

این اولین بار در چندین دهه است که این چهار گروه را منتشر کرده اند مشترک پروتکل های.

"ما قطعا افزایش آموزش دیده حرفه ای در مجموعه می گوید:" دانکن Crabtree-ایرلند رئیس اجرایی و مشاور عمومی از SAG-AFTRA.

او اضافه می کند که صمیمیت هماهنگ کننده – که شد وسایل در بسیاری از تولیدات در پی #MeToo جنبش برای اطمینان از ایمنی و راحتی از بازیگران – نیز ممکن است دیده Covid-19 روش های پیشگیری از.

البته این مشکلات هستند و نه فقط استان و نوجوانان را نشان می دهد. The L Word: نسل Qپی اس را احیای پیشگامانه سری برای اولین بار در ماه دسامبر با یک گرافیک 1 دقیقه و 20 ثانیه طولانی صحنه های جنسی. این نوع از لحظات است که تنها می تواند به تصویر کشیده شده در بیمه خدمات را تبدیل به یک مشخصه از این برنامه است که به ارائه یک چالش به showrunner ان-Ryan Lewis او به عنوان کارکنان خود در برنامه فصل دوم.

'L Word' showrunners در حال بررسی این که چگونه برخی از سینمایی sleights از دست بدهد توهم صمیمیت (Showtime)

"من سعی می کنم به نوشتن در دو فاز" رایان می گوید. "من نوشتن رویای اول و پس از آن کسی به من می گوید 'رویاهای خود را نمی تواند به حقیقت می پیوندند. سپس من سعی کنید به کشف کردن: آنچه در آن است در مورد این رویا که واقعا برای من مهمه? و من تنظیمات را از وجود دارد."

"من مستقل فیلم در پس زمینه در حال رفتن به واقعا ضروری است چون در آن دنیا شما را از شنیدن" نه "تمام وقت" او می افزاید. "من مانند پازل تا شاید آن را خوب خواهد بود."

رایان مانند بسیاری از دیگر تولید کنندگان مصاحبه برای این داستان است که با توجه به محدود کردن مهمان ستاره ها و پس زمینه های بازیگران – آن را به یک زمان دشوار برای هر کسی که باعث می شود زندگی به عنوان یک تلویزیون فوق العاده و استخدام اعضای بازیگران " جهان واقعی شرکای. (جسورانه و زیبا در حال حاضر انجام این کار است.) چندین L Word ستاره دوستیابی یا ازدواج به افرادی که "نیز اتفاق می افتد بسیار خوب بازیگران" رایان می گوید.

"ما شوخی است و من قصد دارم به یک مقدار زیادی از کلاه گیس و من فقط رفتن به در هر صحنه," او اضافه می کند.

کلاه گیس کنار تلویزیون showrunners در حال بررسی این که چگونه برخی از سینمایی sleights از دست بدهد توهم صمیمیت. اجتناب از شرایط عاشقانه واقعا امکان پذیر نمی باشد در Netflix بکشد سری, شما, که ستاره Penn Badgley به عنوان یک hyper-سواد unhinged stalker با نصب تعداد بدن در پیگیری مستمر خود "عشق واقعی" – تا کنون یک زن متفاوت در هر فصل.

"دود و آینه" شما's showrunner Sera Gamble می گوید: "اساسا کل کار شرح ساخت, سینمایی, سرگرمی. همه چیز نیاز به fakery". (قمار می داند چیزی در مورد سینمایی shenanigans – او نیز فرار جادوگران.)

"شما قطعا به تماشای یک صحنه که در آن دو نفر در حال صحبت کردن از نزدیک و متوجه نیست که شما به دنبال بیش از یک شیرین کاری دو شانه برای مثال" او همچنان ادامه دارد. "در این فصل ما شغل خاص است که می گویند" همه فکر می کنم 100% از همه چیز شما تا کنون انجام داده را به چیزی نگاه یک راه خاص را بر روی دوربین از آنجا که ما در حال رفتن به محل کار ما راه را از طریق تمام از آن."

شما نمی خواهد ببینید Carringtons در ماسک صورت (Walt Disney Television طریق گتی ایماژ)

گذشته ارائه درس در مورد چگونگی رسیدگی به فیلمبرداری از صحنه های صمیمی در طول یک بیماری همه گیر. آخرین بار هالیوود مواجه با این موضوع در اوایل 1980s قبل از اینکه بسیاری از مردم به طور کامل درک چگونه ایدز پخش شد.

یکی از این افراد بود که راک هادسون بود که پیوست بازیگران سلسله در سال 1984 به عنوان یک عشق و علاقه برای لیندا ایوانز' Krystle. پس از خواندن یک اسکریپت است که در آن شخصیت خود را به قرار عاشقانه بوسه ایوانز او agonised بیش از اینکه به سری تولید کنندگان و شرکت ستاره است که او تا به حال به ایدز با توجه به زندگینامه راک هادسون: داستان خود را. در نهایت او نیست – به جای او gargled بسیاری از دهانشویه ها و انجام بوسه با دهان بسته.

به عنوان Evans نوشت: در خاطرات دستور العمل برای زندگی: خاطرات مناو تعجب در مورد "چرا او بوسه بود به طوری passionless" راه داد به وضوح "هنگامی که خبر شکست که او ایدز است. در نگاه به گذشته آن را فوق العاده لمس کردن چقدر سخت او تلاش برای محافظت از من".

این قطعه از تلویزیون lore آمده است نه در مکالمه میان بازیگران CW را سلسله احیای این showrunner جاش ریمز می گوید. مانند سلف خود نشان می دهد که مجبور شد به پایان آن فصل سوم بدون فیلمبرداری یک مشتاقانه در انتظار عروسی خود شناخته شده است, سکسی, صابون antics. این ریمز و نویسندگان دیگر برای رسیدن به راه حل های خلاق.

"تلفن جنس قطعا می آیند تا مقدار زیادی" رنس می گوید خنده. "من به دنبال از طریق قسمت اول نوشته شده است قبل از همه این و اساسا حذف هر آنچه را که گفت: "و سپس آنها بوسه'."

"شوخی در میان نویسندگان" او می افزاید: "این است که ما را به تماشای دو شخصیت می گویند که آنها می خواهم به داشتن رابطه جنسی و پس از آن قطع به آنها گفت که برخی از بزرگ جنسیت,'."

ریمز امیدوار است که که نشان می دهد به بازگشت به درجه بعدی بهار Covid-19 – و چالش های توطئه و فیلمبرداری صحنه های صمیمی – باید فروکش کرد. بدون در نظر گرفتن, شما نمی بینم Carringtons در صورت ماسک.

"هیچ کس" او می گوید: "در حال تماشای سلسله به یادآوری شود و یک بیماری همه گیر."

© نیویورک تایمزtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب