سرنا ویلیامز و دو ساله و دختر الکسیس المپیا بازی تنیس در تطبیق لباس

سرنا ویلیامز استخدام کرده است او two-and-a-half-year-old daughter به عنوان جدید خود را دو برابر شریک زندگی.

روز پنجشنبه مشهور جهان ورزشکار مشترک سه عکس و یک ویدیو از خودش و دختر الکسیس المپیا تطبیق در زمین تنیس.

در این عکس هر دو ویلیامز و کودک نو پا دیده می شود پوشیدن مطابق بنفش Nike tennis لباس با المپیا در حال حاضر نشان دادن تنیس موقعیت در یک خیزان موضع.

این جفت ارز به این نتیجه رسیدند خود بازی تنیس با پنج قبل از راه رفتن به دادگاه.

“عنوان این (باید ضربه تند وشدید زدن راست)” ستاره تنیس زیر نویس پست.


در نظرات طرفداران و خانواده fawned بیش از شایان ستایش نمایش ورزشکاری با ویلیامز خواهر زهره نوشتن: “من فقط او را دوست دارم و شما بیش از حد! اگر این می شود هر cuter من نمی خواهد زندگی می کنند!”

“اگر این cutest چیزی که من دیده ام” Dwyane Wade نوشته است.

در یک پست جداگانه به اشتراک گذاشته شده به المپیا خود Instagram او پدر الکسیس Ohanian همچنین حمایت خود را از نوشتن: “شش بسته نوزاد stroooooong.”


این اولین بار نیست 23-زمان گرند اسلم تک برنده همسان با دخترش. در ماه گذشته از یک مشترک یک ویدیو از او و المپیا پوشیدن یکسان نسخه های از دختر خوشگل توپ لباس شب از زیبایی و وحش.

“نگه داشتن مشغول” 38 ساله زیر نویس کلیپ کشته شده است.


ویلیامز قبلا باز در مورد مبارزات مادری, توضیح در Instagram پست در ماه اوت سال 2018 بود که او دچار احساس بی کفایتی در مورد پدر و مادر.

“در هفته گذشته بود نه آسان است برای من” ویلیامز نوشت. “نه تنها من پذیرش برخی رابطه جنسی خشن, شخصی, مسائل, اما من فقط در یک فانک. بیشتر من احساس مثل من خوب نیست مامان.

“من به عنوان خوانده شده مقالات متعددی که گفت: پس از زايمان احساسات می تواند تا سه سال و اگر نه با برخورد. من مانند ارتباطات بهترین. صحبت کردن همه چیز را از طریق با مامان و خواهر, دوستان من, اجازه دهید من می دانم که من احساسات کاملا طبیعی است.

“این کاملا طبیعی به احساس می کنم مثل من انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کودک من.”

ورزشکار حرفه ای نیز اذعان تاثیر مادری را تا به حال در زندگی حرفه ای خود را و چگونه او اغلب احساس می کند مانند او را در اطراف به اندازه کافی برای او ،

او ادامه داد: “ما تمام شده وجود دارد. من کار زیادی از من و من در تلاش به بهترین ورزشکار می تواند.


“با این حال این بدان معناست که اگر چه من شده اند با او هر روز از زندگی من دور نیست تا آنجا که من می خواهم به. بسیاری از شما مادران مقابله با همان چیز است. آیا ماندن در خانه و یا کار پیدا کردن که تعادل با بچه ها یک هنر واقعی. شما قهرمانان واقعی.”

ویلیامز به این نتیجه رسیدند این پست و یادآوری پدر و مادر است که آن را خوب است برای یک روز خشن و وجود دارد “همیشه فردا”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>