سلنا گومز است تشکر سیاه و رهبران و نویسندگان و فعالان سیاسی است که باید مورد استفاده او Instagram حساب به عنوان یک پلت فرم برای صحبت کردن در برابر نژاد پرستی بیش از دو هفته گذشته.

در اوایل این ماه گومز اعلام کرد که او می تواند تبدیل Instagram account, که در آن او بیش از 180m پیروان به “black voices” پس از مرگ جورج فلوید و تظاهرات که فوران به عنوان یک نتیجه از قتل او.

“پس از فکر کردن در مورد چگونه به بهترین استفاده از رسانه های اجتماعی من, من تصمیم گرفتم که همه ما نیاز به شنیدن بیشتر از صدای” خواننده نوشت. “در طول چند روز آینده من خواهد بود برجسته رهبران با نفوذ و به آنها یک فرصت را به بیش Instagram طوری که آنها می توانید به طور مستقیم صحبت به همه ما است.”

بیش از دو هفته گذشته گومز حساب ویژه 12 نفر از جمله سیاه و سفید زندگی می کند ماده co-creator Alicia Garza, استاد و نیویورک تایمز نویسنده پرفروش Ibram X Kendi فعال مدنی بریتنی Packnett Cunnigham و نویسنده و سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز.

روز پنج شنبه پس از بازپس او حساب 27 ساله در زمان این فرصت برای تشکر از افراد شرکت کننده و به اشتراک گذاری تعهد خود را به ادامه آموزش ،


“من می خواهم برای تشکر از تمام افرادی که زمان برای صحبت با ما به طور مستقیم. من دمیده دور خود را با دانش و اشتیاق به آموزش و تعهد به حصول اطمینان black voices نیست سکوت” گومز نوشت. “آموزش خودمان را اولین گام اگر ما امیدواریم که برای ایجاد هر گونه پیشرفت در آوردن پایان دادن به نژادپرستی نظاممند. به عنوان یکی ممکن است می خواهم به این باور همه چیز بهتر شده اند ما نمی توانیم انکار هر گونه دیگر است که آنها نمی.

“ما باید اذعان کرد که در, اجتماعی, سیاسی و اقتصادی تبعیض علیه سیاه جوامع همچنان وجود دارد. وجود دارد یک درد عمیق است که نیاز به شفا شود. مگر این که به رسمیت شناخته شده تاریخ ادامه خواهد داد به تکرار و بیش از بیش.”

گومز همچنین اذعان کرد Juneteenth سالگرد پایان برده داری در ایالات متحده و اهمیت سیاه زندگی مهم قبل از تشویق پیروان خود را به رای دادن.

“هر کس نیاز به صدای آنها شنیده می شود و ما می توانید انجام دهید که با رای دادن!” او ادامه داد: لینک دادن به یک حساب کاربری که در آن پیروان خود می تواند ثبت نام و پیدا کردن منابع دیگر در مورد رای گیری.

این از دست دادن شما به من عشق خواننده به این نتیجه رسیدند که پست با اذعان به او امتیاز در قادر بودن به استفاده از پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن این داستان قبل از ابراز تعهد خود را به “انجام کار”.“آن را از دست من چقدر خوش شانس هستم که این پلت فرم و قدردانی از همه شما برای گرفتن وقت برای تماشای گوش دادن و قدرتمند پیام ها و اطلاعات ما ارائه شده بیش از دو هفته گذشته توسط برخی از الهام بخش ترین مردم به من در سراسر آمده در زندگی من,” او نوشت. “این فقط آغاز است و ما ادامه خواهد داد برای شنیدن از دیگر سیاه و صداها و همچنین دیگر جوامع به حاشیه رانده من متعهد به انجام این کار و من امیدوارم که شما به من بپیوندید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im