سلنا گومز انتشار تصویری توضیح رسانه های اجتماعی نبود: ‘آن را احساس کمی نسبت به ارسال’

سلنا گومز بازگشت به رسانه های اجتماعی با یک ویدئو در توضیح دلیل اخیر نبود.

در این ویدیو یک دقیقه ای آپلود Instagram روز چهارشنبه خواننده آغاز کرد: “من می خواستم به برخی از زمان برای انجام سریع پیام برای شما بچه ها به خاطر من نبوده است ارسال که بسیار.

“من فقط می خواستم به شما اجازه می دانم که من دوست دارم شما بچه ها و من از دست شما و بسیاری از چیزهای هیجان انگیز آینده است که من نمی توانم صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن با همه شما.”

با توجه به 28 سال او تصمیم گرفت به گام به دور از ارسال در حساب های رسانه های اجتماعی است چرا که او احساس آن را “حساس” در پرتو اخیر وقایع کنونی.

“من فقط فکر می کنم در آغاز این سال با همه چیز در رفتن در آن احساس کمی نسبت به ارسال چیزهایی که ممکن است کمی فقط شاد یا جشن” او توضیح داد. “این واقعا برای من سخت بود و من وقت گرفته برای یادگیری, یادگیری واقعا در مورد آنچه در جریان است و من همچنان که اولویت من است.”

این خواننده گفت: او در حال حاضر برنامه ای برای پست “بیشتر از چیزهای شخصی من” و به اشتراک گذاری اغلب با بیش از 184m پیروان.

“با تشکر از شما برای بودن در اینجا و با تشکر از شما برای حمایت از من همیشه و من به شما صحبت می کنید به زودی” بازیگر به این نتیجه رسیدند.

قبل از این ویدئو گومز ترین-های اخیر Instagram پست به اشتراک گذاشته شده شش روز پیش مشخص شده او 28th تولد.

های پلاروید عکس جشن او عنوان پست: “در سمت چپ گوشی من برای بیشتر از دیروز به حضور در لحظه, ولی خواندن تمام پست های خود را امروز. فقط می خواستم بگم با تشکر از شما برای هر پیام تنها – من احساس می کنم خیلی دوست دارم از خانواده. من دوست دارم شما بچه ها بسیار است و در اینجا به 28.”


در ماه ژوئن ستاره پاپ باز او Instagram حساب به رهبران و نویسندگان و فعالان که با استفاده از پلت فرم به صحبت کردن در برابر نژادپرستی در میان تظاهرات جهانی که فوران پس از مرگ جورج فلوید.

با توجه به گومز, او تصمیم گرفت به او ارائه پلت فرم برای انواع افراد با نفوذ از جمله سیاه و سفید زندگی می کند ماده co-creator Alicia Garza, استاد و نیویورک تایمز نویسنده پرفروش Ibram X Kendi فعال مدنی بریتنی Packnett Cunnigham و نویسنده و سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز “پس از فکر کردن در مورد چگونه به بهترین استفاده از رسانه های اجتماعی”.

“من تصمیم گرفتم که همه ما نیاز به شنیدن بیشتر از صدای” خواننده نوشت: در ابتدای ماه ژوئن است. “در طول چند روز آینده من خواهد بود برجسته رهبران با نفوذ و به آنها یک فرصت را به بیش Instagram طوری که آنها می توانید به طور مستقیم صحبت به همه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>