اسکات Bessant مرگ: راگبی ویلز بازیکن می میرد سه سال پس از درد و رنج زندگی در حال تغییر صدمات سن 37

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

راگبی ویلز بازیکن لیگ اسکات Bessant درگذشت سه سال پس از درد و رنج زندگی در حال تغییر صدمات سن 37.

Bessant که بازی برای Pontypool و نمایندگی ولز Dragonhearts در شش مناسبت در گذشت, روز پنج شنبه پس از عقد قرارداد ذات الریه. یک آزمون برای Covid-19 برگشتم منفی پس از او در بر داشت به یک درجه حرارت بالا اما با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس خانواده اش قادر بود كه در لحظات پایانی خود.

در ماه اوت سال 2017 Bessant داشت در نزدیکی یک پل توسط یک عضو از داشتن رنج گسترده صدمات. او مانده بود با شکستگی های متعدد به خود جمجمه, دنده لگن و گردن به عنوان یک نتیجه از این حادثه او دچار سکته مغزی متعدد در سال های پس از.

خانواده اش نمی دانم چه اتفاقی افتاد به او که او تا به حال شده است نوشیدن در کمی تاج میخانه در Abersychan که شب با اعتقاد به این که او در راه رفتن به خانه در طول یک متروکه قطار خط.

ولز لیگ راگبی پرداخت ادای احترام به Bessant, با بیانیه ای در وب سایت خود را خواندن: “برای بیش از 950 روز اسکات پدر و مادر هوارد و جکی کند حالا یک روز در بازدید از پسر خود را تا زمانی که همه چیز رفت و روی زمین افتاده.

“اسکات بود که با توجه به در نهایت زندگی خود را با خواهر راشل که در خانه بود در روند اقتباس شده برای خود پیچیده نیاز دارد.

“There was an اولیه ترساندن در ماه آوریل زمانی که تصور می شد اسکات تا به حال قرارداد Covid-19 اما هفته گذشته او رفت و با پنومونی و متاسفانه خود را از دست داد جنگ در صبح روز یکشنبه 25 ماه ژوئن است.”

بدن حاکم اضافه شده: “هر کس در ولز لیگ راگبی خود را می فرستد تسلیت صمیمانه به خانواده اسکات و بسیاری از دوستان است.”

Bessent خواهر سیان Chere گفت: در ماه گذشته: “آن را بسیار سخت برای همه در حال حاضر قادر به دیدن او و دلخراش برای دو کودک خود را.”

پرداختن به 2017 حادثه Chere قبلا گفت: “ما فکر می کنیم او راه می رفت تا خط قدیمی (یک متروکه راه آهن خط) اما در عین حال از آنجا که هیچ کس قادر به تایید می کنند که ما مطمئن نیستید.

“بود که در راه خانه خود را. آن می تواند شما را در مورد یک ساعت برای رسیدن به جایی که او بود. از آن زمان او را ترک میخانه تا 5صبح در صبح ما نمی دانیم که در آن او بود.

“همه ما می دانیم این است که در ساعت 5 صبح یک عضو عمومی بود که رفتن به محل کار را در بر داشت.”

Bessant روشن از اتحادیه راگبی به لیگ راگبی در اوایل زندگی حرفه ای و پیوست Pontypool در سال 2006 که کمک به او برای به دست آوردن شناخت برای Dragonhearts – ولز دوم-رشته و تیم ملی در شش نوبت در سال 2008 داشتن پیوست نیوپورت که در آن سال.

امتحان خود را-به ثمر رساند فرم به دست آورده او را محاکمه با سوپر لیگ کنار سلتیک صلیبیون سال بعد اما بیماری مانع Bessant از حضور و در سال 2013 او تصمیم به حرکت به مربیگری با نیوپورت و latterly Torfaen ببر.

دیدگاهتان را بنویسید