SCOOB! نقد و بررسی: Scooby-Doo انیمیشن باعث می شود زندگی می کنند-فیلم های اکشن نگاه خوب

Dir: Tony Cervone. بازیگران: Will Forte, Zac Efron, Amanda Seyfried, Gina Rodriguez, Mark Wahlberg, Jason Isaacs. PG cert, 89 دقیقه.

صفحه نمایش بزرگ سازگاری بیش از حد اغلب خفه توسط خود احترام به مواد منبع. این قضیه صادق SCOOB!, کامپیوتر-انیمیشن Scooby-Doo راه اندازی مجدد است که نشان می دهد یک فرد تحقیر برای 50 سال حق رای دادن. آن فیلمنامه مشتاق است تا فاصله خود را از فرمولی در عین حال لذت بخش ماجراهای رمز و راز Inc – یک تیم تازه sleuths که رانندگی در اطراف در یک قی-سبز camper ون و کشف است که هر روح است فقط یک رنجیدگی در یک ماسک در تلاش برای سرپوش گذاشتن برخی از یقه سفید جنایات.

در یک نقطه ناراضی کوچه بولینگ کارمند توصیف کرک شده به عنوان “یک مرد میانسال ایده چگونه یک نوجوان هیپی مذاکرات”. شخصیت معروف الگوی بیان – به شدت مربوط با کلمات “like”, “مرد” و “zoinks” – است که هنوز دست نخورده اما رفته است هر اشاره از او خوانده اعتبار. تمام کسانی که ولع برای “اسنک Scooby” را به طرزی جادویی فروکش کرد. فرد (ابراز شده توسط زک Efron) این ascot-پوشیدن عملا رهبر گروه می شود را رد کرد و به عنوان یک “مرد فقیر Hemsworth”. چه کسی می داند که آیا این به معنای کریس یا لیام. و نشان می دهد معروف ترین خط “و من می خواهم که با آن بدست هم اگر نیست آن را برای شما دخالت کودکان و نوجوانان”? آن را قطع قبل از پایان به عنوان اگر همه ما به معنای از شنیدن آن خسته.

SCOOB! معتقد است که این کارتون قدیمی هستند و نیاز به یک جراحی کشیدن صورت کامل. آنها باید تبدیل به روشن buzzy مدرن – خوب حواس پرتی برای مخاطبان جوان به خصوص در حال حاضر که این فیلم برنامه ریزی شده سینمایی آزادی تبدیل به یک دیجیتال. اما در اینجا است که شامل نادیده گرفتن تقریبا تمام مواد هسته اصلی نشان می دهد (خانه خالی از سکنه, راز معابر طولانی تعقیب دنباله) در حمایت از ایجاد تمدید سینمایی جهان از هانا-باربرا شخصیت.

کرک شده (Will Forte) و عضو (Frank Welker, شخصیت رسمی صدا از سال 2002) ربوده شده توسط ابرقهرمان Blue Falcon (مارک والبرگ) و sidekicks رباتیک pup Dynomutt (Ken Jeong) و دی دی Skyes (Kiersey Clemons) هر سه با اقتباس از های مختلف در حال حاضر نیمه فراموش شده متحرک را نشان می دهد. آنها نشان می دهد که Scooby است در معرض خطر از کون نامردان (جیسون ایساکس) و از مسابقه حواس پرت شهرت زیرا همه – موزیک – او در واقع آخرین زندگی نوادگان اسکندر مورد علاقه سگ Peritas و کلیدی برای باز کردن یک گنج و ذخیره شده در پشت دروازه از عالم اموات. Dastardly, در برخی از نقطه به دست آورد و ارتش cutesy روبات به انجام مناقصه خود را.

برای اضافه کردن به سردرگمی فیلم مراجع فرهنگی بودند به ظاهر جمع آوری شده از طریق یک فرایند بارها و بارها هدف قرار دادن “مقاله تصادفی” را فشار دهید در ویکیپدیا. Simon Cowell و این زندگی آمریکایی مجری ایرا شیشه cameo در حالی که اموزش Bader Ginsburg ناشناس, IKEA, Gerard Depardieu و “کم عمق” از سال 2018 را یک ستاره متولد شده است همه یک ذکر است. عبارت “mewling millennials” میآید ، برای مدرن راه اندازی مجدد SCOOB! احساس می کند فورا مورخ. و آن تنها کمک به Scooby-Doo افسانه است thuddingly لنگ backstory چگونه او به نام او کردم.

اعطا عاطفی پایه های اینجا به اندازه کافی قوی برای جلوگیری از این فیلم مارپیچی خارج از کنترل به عنوان کرک شده و Scooby در آمده به آغوش متعصبانه پیوند بین انسان و سگ است. و این فیلم یک لیست بازیگران – که همچنین شامل Amanda Seyfried and Gina Rodriguez به عنوان دافنه و Velma بود – موفق به نگه داشتن انرژی در طول. این فقط یک شرم است که اکثر طراوت چیز در مورد SCOOB! این است که چگونه به خوبی زندگی می کنند-فیلم های اکشن از اوایل Noughties آمده در مقایسه با.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>