دانشمندان ببینید غیر قابل توضیح دایره ‘فصل’ اشیاء از طریق تلسکوپ

ستاره شناسان کشف عجیب و غریب دایره اشیاء در اعماق فضا از طریق تلسکوپ.

اشیاء “به نظر نمی رسد مربوط به هر نوع شناخته شده از شی” گزارش دانشمندان که آنها را پیدا کنید که انجام هر گونه قطعی در توضیح اینکه چگونه آنها ممکن است تشکیل داده اند.

تا کنون چهار نفر از اشیاء یافت شده است همه آنها دایره و در غیر این صورت غیر قابل توضیح. سه نفر از آنها را درخشان لبه.

محققان بر این باورند که “غیر منتظره کلاس از فصل اشیاء” می تواند کروی موج شوک از یک رویداد دراماتیک در جای دیگر در کهکشان است. که می تواند شامل این انفجار از قدرتمند حوادث مانند سریع رادیو انفجار gamma-ray bursts یا نوترون ستاره ادغام که باقی می ماند مرموز در خود و صورت گرفته در گذشته است.

اشیاء نیز ممکن است نشان دهنده یک دیدگاه جدید در حال حاضر شناخته شده پدیده دانشمندان می گویند در مقاله جدید. آنها را می توان در نتیجه به دنبال در کمیته رادیو کهکشان پایین, پایان, مثلا دایره ظاهر می شود چون ما رو به پایین “بشکه” از انفجار.

ستاره شناسان نیز می گویند که آن را ممکن است که اشیاء در انواع مختلف چیزهایی که خال خال شده است در همان زمان به دلیل جدید مشاهده قابلیت های به جای نمایندگی فقط یک رده جدید از کشف شی.

اشیاء خال خال شد توسط یک نوع جدید از رادیو تلسکوپ استرالیا کیلومتر مربع آرایه Pathfinder محققان گزارش در یک مقاله جدید منتشر شده در arXiv و آن ارسال شده است را برای انتشار در طبیعت نجوم. آنها کشف شد در حالی که محققان مشغول به کار بودند به انجام تکاملی نقشه جهان (EMU) نظرسنجی که اسکن آسمان است.

این ستاره شناسان که پیدا شی باید آنها را به نام اورک ها یا “عجیب و غریب رادیو محافل” یک نام انتخاب کرده اند چرا که محققان در غیر این صورت “فاقد توضیح خود را برای ریشه” آنها بنویسید.

محافل اغلب در بر داشت در فصل, تصاویر و می تواند نشانه ای از یک میزبان کامل از اشیاء مختلف: آنها می توانند همه چیز را از باقی مانده ابرنواختر یک سحابی سیاره ای یا به دنبال چیزی مانند یک protoplanetary دیسک و یا تشکیل ستاره کهکشان از یک زاویه خاص. آنها همچنین می تواند نشانه ای از یک اشکال و ممکن است در مورد زمانی که وجود دارد روشن از منابع به اشتباه کالیبره تلسکوپ و یا مسائل دیگر.

اما به تازگی کشف محافل به نظر نمی رسد به توضیح هر یک از کسانی که بیشتر سنتی اشیاء. به جای آنها “به نظر می رسد به یک کلاس جدید از فصل شیء” محققان توجه داشته باشید.

سه نفر از اشیاء یافت شد که محققان نگاه را از طریق تصاویر گرفته شده از این نظر سنجی. دیگری – که به نظر می رسد کمی متفاوت داشت در آرشیوی داده است که در اصل گرفته شده در مارس 2013 نشان می دهد که اشیاء بعید است که به یک مشکل با بررسی و یا تلسکوپ استفاده می شود به انجام آن است.

ستاره شناسان ادامه خواهد داد به بررسی آسمان در امید پیدا کردن منبع عجیب و غریب محافل آنها نتیجه بگیریم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>