دانشمندان دیدن نور در حال ظهور از یک سیاه چاله ادغام برای اولین بار

دانشمندان فکر می کنند که دیده می شود نور بیرون آمدن از یک سیاه چاله ادغام برای اولین بار.

هنگامی که سیاه چاله ها چرخش در اطراف هر یک از دیگر, و سپس تصادف آنها ارسال امواج از طریق فضا زمان است که می توان برداشت تا بر روی زمین به عنوان امواج گرانشی. اما دانشمندان انتظار داشتند که چنین رویدادی را نمی توان به عنوان نور پس از سیاه چاله ها نیست و از ارسال هر گونه امواج.

اما اکنون ستاره شناسان spottted آنچه آنها فکر می کنم یک شعله از نور است که فرستاده شده از یک جفت سیاه چاله ها به عنوان آنها با هم ادغام شدند به هر یک از دیگر.

رویداد – به عنوان S190521g – برای اولین بار کشف شده توسط آشکارسازهای موج گرانشی سال گذشته است. که عمل به عنوان یک هشدار دهنده اجازه می دهد محققان می دانم که چیزی دراماتیک اتفاق افتاده در اعماق فضا.

در همان زمان Caltech را Zwicky گذرا تسهیلات و یا ZTF شد و به دنبال از طریق آسمان به عنوان بخشی از آن نظرسنجی است. آن یکی شعله ور بود که بعد از ترسیم به همان منطقه به عنوان موج گرانشی رویداد اجازه می دهد ستاره شناسان در نهایت به پیوند این دو است.

“این سیاهچاله ابر پرجرم شد burbling در طول سال قبل از این بیشتر ناگهانی شعله” saidys متی گراهام تحقیقات استاد نجوم در Caltech و دانشمند پروژه برای ZTF. “شعله رخ داده در حق زمانبندی و در محل مناسب بود و همزمان با گرانشی-موج رویداد. در مطالعه ما نتیجه می گیریم که شعله ور شدن است که به احتمال زیاد نتیجه یک سیاه چاله ادغام اما ما نمی توانیم به طور کامل رد امکانات دیگر.”

کشف و گزارش شده است در یک مقاله جدید با عنوان “نامزد الکترومغناطیسی همتای به باینری سیاه چاله ادغام موج گرانشی رویداد GW190521g’ که به تازگی منتشر شده در Physical Review Letters.

ستاره شناسان تا به حال قبلی theorised که می تواند آن را ممکن است برای دیدن یک شعله ور شدن ظهور از جمله یک سیاه چاله است. جدید مشاهده علائم اولین بار است که چنین پدیده ای خال دار شده است.

دانشمندان نشان می دهد این می تواند اتفاق می افتد زمانی که دو سیاهچاله در حال nestled در یک دیسک را احاطه کرده است که بسیار بزرگتر.

“در مرکز بسیاری از کهکشان ها در کمین یک سیاهچاله ابر پرجرم. آن را احاطه شده توسط گروهی از ستاره ها و ستاره مرده از جمله سیاه چاله ها” گفت: همکاری نویسنده K. E. Saavik فورد از دانشگاه شهر نیویورک (CUNY) فارغ التحصیل مرکز محله منهتن کالج (BMCC) و موزه آمریکایی تاریخ طبیعی (AMNH).

“این اشیاء ازدحام مانند عصبانی زنبورها در اطراف هیولا ملکه زنبور عسل در centrenter. آنها می توانند به طور خلاصه پیدا کردن گرانشی همکاران و جفت کردن اما معمولا از دست دادن شرکای خود را به سرعت به رقص دیوانه. اما در یک سیاهچاله ابر پرجرم دیسک های جریان گاز تبدیل گودال mosh از ازدحام به یک کلاسیک minuet سازماندهی سیاه چاله ها به طوری که آنها می توانید جفت,” او می گوید.

سیاه چاله ها ادغام و تازه شکل گرفته بسیار عظیم تر از سیاه چاله یک ضربه می فرستد که در آن پرواز کردن و از طریق گاز در دیسک. به عنوان آن را به سرعت از طریق آن گاز آن واکنش نشان می دهد و آن را ایجاد یک روشن و شعله ور شدن است که می توان از زمین است.

محققان تنها قادر به جمع آوری اطلاعات محدود در مورد این سیاه چاله – زمان آنها را به انجام بیشتر مشاهدات شعله ور بود پژمرده. در آینده آنها امید به جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد حوادث مشابه است که می تواند اجازه می دهد آنها را به درک بیشتر در مورد چگونه شعله تشکیل شد.

در عین حال با نور بیشتر و اطلاعات بیشتر در مورد که نور محققان امیدوارند که آنها می تواند به درک بیشتر در مورد این مناطق از فضای این است که این سیاه چاله ها یافت می شوند و چگونه می توان آنها را تشکیل داده است.

دیدگاهتان را بنویسید