دانشمندان ببینید فوق العاده سریع و ضعف’ تاب آمدن از عمیق تر در فضا از همیشه قبل از

ستاره شناسان دیده می شود پس فروزش از ضعف و سریع پشت سر هم یافت 10 میلیارد سال نوری دور است.

پس فروزش بسیار دور است که در آن رخ داده است فقط 3.8 میلیارد سال پس از انفجار بزرگ ارائه می دهد و از نظر جهان بود که آن را نسبتا نزدیک بوده است.

پس فروزش آمد از کوتاه gamma-ray burst است که دومین دور از این SGRBs تا کنون شناسایی شده و اولین جایی که ستاره شناسان می توانید ببینید نوری تاب است که به دنبال.

“ما قطعا انتظار نداشتند به کشف یک دور SGRB به عنوان آنها بسیار نادر و بسیار ضعیف” گفت: غربی را ون-fai Fong یک نویسنده ارشد این مطالعه است. “ما انجام ‘قانونی’ با تلسکوپ به درک آن محلی محیط زیست به دلیل آنچه که آن کهکشان به نظر می رسد می تواند به ما در مورد زمینه فیزیک از این سیستم است.”

محققان در حال حاضر امیدواریم که برای دیدن بسیاری از کسانی که انفجار – برخی از قدرتمند ترین و درخشان ترین انفجار در کل جهان است که اتفاق می افتد زمانی که دو ستاره نوترونی ادغام – که می تواند کمک به ما در درک بیشتر در مورد شرایطی که در آن آنها رخ می دهد.

بیشتر به شرح زیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>