کشف اولین سیاره با آن داخل در معرض

دانشمندان اولین سیاره با هسته آن قرار دارد.

این کشف نشان دهنده این اولین بار است که محققان توانسته اند برای نگاه به درون یک سیاره به طور بالقوه ارائه بی سابقه ای درک درستی از چگونه چنین جهان تشکیل شده است.

هسته ای است که تقریبا به اندازه نپتون است و تصور می شود یک غول گاز مانند ما و دیگر همسایگان مشتری و زحل. اما به نظر می رسد به هم محروم شده آن جو گازی و یا هرگز موفق به فرم یک.

در عوض محققان می توانید هسته ای است که به طور معمول در بر داشت در داخل چنین exoplanet. که اجازه می دهد تا آنها را به داخل كشور جهان و یادگیری در مورد ترکیب آن است.

این سیاره تازه کشف شده به دور یک ستاره شبیه به خورشید ما است و در حدود 730 سال نوری دور است. این است که شناخته شده به عنوان TOI 849 b و شرایط شدید وجود دارد: آن است که بسیار نزدیک به ستاره خود است که از یک سال و 18 ساعت طول می کشد و در سطح متوسط است و حدود 1500 C.

که مکان این سیاره درست در Neptunian کویر این منطقه در نزدیکی ستاره که در آن سیاره به اندازه نپتون هستند به ندرت یافت می شود.

“این سیاره به طرز عجیبی نزدیک به ستاره خود با توجه به جرم آن گفت:” دیوید آرمسترانگ از دانشگاه وارویک نویسنده سرب از مطالعه, در بیانیه ای. “به عبارت دیگر ما نمی بینیم سیارات با این جرم در این کوتاه مداری دوره.”

محققان قادر به نتیجه گیری کرد که این فقط یک سیاره هسته ای با انجام دقیق اندازه گیری که در بر داشت که این سیاره در حدود 40 بار سنگین تر از زمین, اما تنها 3.4 بار به عنوان بزرگ. که تراکم باید به معنای آن است که عمدتا از آهن و سنگ و آب با تنها مقدار کمی از هیدروژن و هلیوم.

“این واقعیت که ما نمی بینیم کسانی که گازهای اجازه می دهد ما می دانیم TOI 849 b است در معرض سیاره ای هسته ای گفت:” دکتر آرمسترانگ.

TOI 849 ب اول داشت توسط ناسا Transiting Exoplanet Survey Satellite که برای شکار سیارات به دنبال امضای شیب در روشنایی است که اتفاق می افتد هنگامی که آنها حرکت می کند در مقابل ستاره خود را. پس از آن بود بیشتر مورد تجزیه و تحلیل با چنگ ساز اجرا شده توسط رصدخانه جنوبی اروپا که با استفاده از اثر داپلر برای اندازه گیری سیارات فراخورشیدی به دنبال تلو تلو خوردن در نور خود را که اتفاق می افتد به عنوان حرکت آنها نزدیکتر و بیشتر از ما.

“یک راه یا دیگری TOI 849 b یا استفاده می شود به گاز لوله و یا یک “شکست خورده ” گاز لوله” گفت: دکتر آرمسترانگ.

“آن را برای اولین بار به ما گفتن که سیارات شبیه به این وجود دارد و می توان یافت.

“ما این فرصت را به نگاه در هسته یک سیاره در یک راه است که ما نمی تواند انجام دهد در منظومه شمسی خود ما را.

“هنوز باز سوال در مورد طبیعت مشتری اصلی برای مثال خیلی عجیب و غریب و غیر معمول سیارات فراخورشیدی شبیه به این به ما یک پنجره به شکل گیری سیاره که ما هیچ راه دیگری برای کشف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>