خرید رپورتاژ

Earth Exoplanet Proxima Centauri b
دانشمندان کشف کرده اند که یک زمین به اندازه exoplanet در مدار نزدیک ترین ستاره در منظومه شمسی ما پروکسیما قنطورس. این سیاره به نام پروکسیما b دارای یک توده از 1.17-بار است که از زمین و واقع در منطقه قابل سکونت از پروکسیما قنطورس, 4.2-سال نوری دور است. این تیم با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط اسپرسو تازه توسعه یافته طیف قادر به تشخیص سیارات در اطراف کم جرم ستاره ها با دقت فوق العاده. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.اسپرسو انجام شده سرعت شعاعی اندازه گیری در پروکسیما قنطورس با دقت 30 cm/s یا به عبارت دیگر سه برابر دقیق تر از کسانی که به دست آمده در سال 2016 با استفاده از دقت بالا و سرعت شعاعی سیاره جستجوگر (چنگ). همانطور که قبلا ذکر, Proxima b 1.17 زمین توده ها و مدار اطراف ستاره خود را فقط در 11.2 روز.

فروش

Gskyer Telescope, 70mm Aperture 400mm AZ Mount Astronomical Refracting Telescope for Kids Beginners - Travel Telescope with Carry Bag, Phone Adapter and Wireless Remote
Gskyer تلسکوپ 70mm دیافراگم 400 AZ کوه فصل Refracting Telescope برای کودکان و مبتدیان – سفر تلسکوپ با حمل کیسه تلفن آداپتور بی سیم و از راه دور

  • کیفیت اپتیک: 400mm f/5.7) فاصله کانونی و 70mm دیافراگم به طور کامل پوشش داده و اپتیک لنز شیشه ای با بالا انتقال پوشش ایجاد تصاویر خیره کننده و محافظت از چشم خود را. مناسب برای تلسکوپ ستاره شناسان به کاوش ستاره ها و ماه.
  • بزرگنمایی: با دو تعویض eyepieces و یکی 3x بارلو لنز.3x بارلو لنز trebles بزرگنمایی قدرت هر چشمی است. 5×24 یاب محدوده با نصب و استقرار براکت و صلیب مو خطوط را داخل محل اشیاء به راحتی.
  • از راه دور بی سیم: رایگان شامل یک تلفن هوشمند آداپتور و یک دوربین بی سیم از راه دور برای کشف ماهیت جهان به راحتی از طریق صفحه نمایش و شگفت انگیز در چین تصاویر.
  • قابل تنظیم سه پایه: این تلسکوپ اجازه می دهد تا برای بسیاری از های مختلف مشاهده موقعیت با یک تنظیم آلیاژ آلومینیوم سه پایه و یک کیسه حمل تلسکوپ و سه پایه مناسب می تواند در داخل کیسه های آسان برای سفر و ذخیره سازی.
  • رضایت: عمر نگهداری. اگر شما هر گونه سوال در مورد محصول و خدمات, لطفا احساس رایگان برای تماس با ما و ما بهترین های ما برای کمک به شما در 24 ساعت.

ما در حال حاضر با اجرای بسیار شاد از چنگ است که مسئول کشف صدها نفر از سیارات فراخورشیدی بیش از 17 سال گذشته. ما واقعا خوشحالیم که اسپرسو می تواند حتی بهتر اندازه گیری و آن را لذت بخش و فقط پاداش برای کار تیمی ماندگار نزدیک به 10 سال” گفت: مطالعه همکاری نویسنده پروفسور فرانچسکو په په.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im