دانشمندان ایجاد سر و صدا لغو ویندوز که پاک کردن برای تلفن های موبایل از خارج

دانشمندان یک ابزار است که می تواند به کاهش شدت آلودگی صوتی عبور از طریق یک پنجره باز کنید.

سیستم کار می کند در یک روش مشابه به سر و صدا لغو تکنولوژی موجود در هدفون عالی: یک میکروفون قطاری از دنیای واقعی سر و صدا و بلندگو منتشر می کنند امواج صوتی برای مقابله با آن است.

محققان از Nanyang Technological University (NTU) در سنگاپور و دانشگاه ساوتهمپتون که با این دستگاه ادعا می کنند که می توان آن را در داخل به صورت تجاری در دسترس ویندوز.

آنها می گویند که در حالی که هزینه این پنجره ممکن است با افزایش آن کاهش نیاز به تهویه مطبوع به عنوان مردم خواهد بود قادر به خنک ماندن با ترک خود ویندوز باز کنید.

اثبات-از-اصل مطالعه منتشر شده در مجله علمی, گزارشجزئیات یک نمونه اولیه است که باعث می شود استفاده از 18 میکروفن و 24 بلندگو برای از بین بردن نیمی از تلفن های موبایل عبور از طریق یک پنجره.

4.5 سانتی متر سخنرانان بودند مرتب شده در یک الگوی شبکه در میله های متصل شده به داخل یک پنجره هر چند در آینده تکرار این دستگاه می تواند شامل مقدار کوچکتر بلندگو از نظر پنهان است.

سیستم مورد آزمایش قرار گرفت با جاده, ترافیک, قطار و هواپیما سر و صدا و در نتیجه 10 دسیبل کاهش سر و صدا برای تلفن های موبایل فوق 300Hz.

“در مقایسه با سر و صدا لغو هدفون آنچه ما به دست آورد که به مراتب بیشتر از لحاظ فنی چالش برانگیز ما نیاز به کنترل سر و صدا در فضای باز بزرگ به جای فقط در اطراف گوش” گفت: استاد گن وون Seng, مدیر NTU مرکز Infocomm تکنولوژی و سرب نویسنده این پژوهش است.

“نوآوری ما نه تنها محاسبه مقدار مناسب و نوع ‘ضد صدا’ منتشر می کنند بلکه آن را سریع تر نسبت به شناسایی سر و صدا می تواند رسیدن به داخل ساختمان است.”

استاد گن وون Seng, مدیر برای NTU مرکز Infocomm تکنولوژی led پژوهش. (Nanyang فن آوری دانشگاه)

NTU محققان در حال حاضر در حال همکاری با سازمان های دولتی در سنگاپور به کاهش ابزار اندازه و آن را بیشتر مقرون به صرفه برای تولید.

“ما در حال حاضر پیدا کردن راه هایی برای بهبود تکنولوژی بیشتر به طوری که می توان آن را نه تنها در پنجره بریان با دهانه های بزرگ اما همچنین ارائه یک راه حل مقرون به صرفه است که می تواند به راحتی نصب شده و جایگزین” پروفسور گن گفت.

“در نهایت هدف ما برای استفاده از این تکنولوژی به پنجره توری است که می تواند کمک به کاهش شهری آلودگی صوتی به راحتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>