خرید رپورتاژ

Black Hole Hologram Holographic Principle
عکس های اعتباری: TU Wien
دانشمندان از SISSA, ICTP و INFN ادعا می کنند که سیاه چاله ها شبیه به هولوگرام و یا به عبارت دیگر تمام اطلاعات مورد نیاز برای تولید یک تصویر سه بعدی است که کد گذاری شده در یک سطح دو بعدی. انیشتین نظریه نسبیت توصیف سیاه چاله ها به صورت سه بعدی کروی و صاف است. تیم اعمال 30 سال-ایده قدیمی به نام هولوگرافی اصل برای رسیدن به این نتیجه است. ادامه مطلب برای یک ویدیو در مورد هولوگرافی جهان و کسب اطلاعات بیشتر.با توجه به اصل هولوگرافی بود که با الهام از سیاه چاله ترمودینامیک اطلاعات از تمام اشیاء است که کاهش یافته است به سوراخ سیاه و سفید ممکن است به طور کامل موجود در سطح نوسانات از افق رویداد.

فروش

Gskyer Telescope, 70mm Aperture 400mm AZ Mount Astronomical Refracting Telescope for Kids Beginners - Travel Telescope with Carry Bag, Phone Adapter and Wireless Remote
Gskyer تلسکوپ 70mm دیافراگم 400 AZ کوه فصل Refracting Telescope برای کودکان و مبتدیان – سفر تلسکوپ با حمل کیسه تلفن آداپتور بی سیم و از راه دور

  • کیفیت اپتیک: 400mm f/5.7) فاصله کانونی و 70mm دیافراگم به طور کامل پوشش داده و اپتیک لنز شیشه ای با بالا انتقال پوشش ایجاد تصاویر خیره کننده و محافظت از چشم خود را. مناسب برای تلسکوپ ستاره شناسان به کاوش ستاره ها و ماه.
  • بزرگنمایی: با دو تعویض eyepieces و یکی 3x بارلو لنز.3x بارلو لنز trebles بزرگنمایی قدرت هر چشمی است. 5×24 یاب محدوده با نصب و استقرار براکت و صلیب مو خطوط را داخل محل اشیاء به راحتی.
  • از راه دور بی سیم: رایگان شامل یک تلفن هوشمند آداپتور و یک دوربین بی سیم از راه دور برای کشف ماهیت جهان به راحتی از طریق صفحه نمایش و شگفت انگیز در چین تصاویر.
  • قابل تنظیم سه پایه: این تلسکوپ اجازه می دهد تا برای بسیاری از های مختلف مشاهده موقعیت با یک تنظیم آلیاژ آلومینیوم سه پایه و یک کیسه حمل تلسکوپ و سه پایه مناسب می تواند در داخل کیسه های آسان برای سفر و ذخیره سازی.
  • رضایت: عمر نگهداری. اگر شما هر گونه سوال در مورد محصول و خدمات, لطفا احساس رایگان برای تماس با ما و ما بهترین های ما برای کمک به شما در 24 ساعت.

این انقلاب و تا حدودی متضاد با منطق اصل پیشنهاد می کند که رفتار گرانش در یک منطقه با توجه به فضایی معادل آن می تواند توان در شرایط مختلف سیستم که زندگی تنها در امتداد لبه آن منطقه و در نتیجه در کمتر از ابعاد. و از همه مهمتر این جایگزین توضیحات (نام هولوگرافی) جاذبه به نظر می رسد نه به صراحت. به عبارت دیگر اصل هولوگرافی به ما اجازه می دهد برای توصیف گرانش با استفاده از یک زبان که شامل گرانش در نتیجه اجتناب از اصطکاک با مکانیک کوانتومی” گفت: نویسندگان این پژوهش فرانچسکو Benini (SISSA استاد ICTP مشاور علمی و INFN محقق) و پائولو میلان (SISSA و INFN محقق).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im