مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

سازمان تجارت جهانی (WTO) حکم کرد که عربستان سعودی موفق به توقف پخش برداری از pirating ورزشی پوشش مسدود و حرکت به تعطیل کردن آن در یک پروکسی خلیج اقتصادی و دیپلماتیک اختلاف با قطر.

قطر متعلق به beIN Sports network, که ممنوع است از عملیاتی در عربستان سعودی دارای خاورمیانه حقوق که در حال سرقت توسط beoutQ.

“پنل معتقد است که قطر برقرار کرده است پریما یک مورد که beoutQ است که توسط افراد و یا اشخاص مشمول این قانون صلاحیت عربستان سعودی” سازمان تجارت جهانی گفت: در روز سه شنبه.

لیگ برتر سازمان لیگ گفت: دزدی دریایی را تهدید می کند “وجود ورزش حرفه ای به عنوان ما آن را می دانم”.

دارندگان حقوق از جمله فیفا و لیگ برتر شده اند در تلاش برای تعطیل beoutQ bootlegging عمل برای بیش از دو سال برای حفاظت از ارزش تجاری. سازمان تجارت جهانی تصمیم می آید را به عنوان لیگ برتر تصمیم می گیرد که آیا به تصویب تصاحب شمال, انگلیسی باشگاه نیوکاسل توسط عربستان مستقل صندوق.


یک اختلاف سازمان تجارت جهانی پانل ثابت شده است که عربستان سعودی موفق به اقدام برای جلوگیری beoutQ عملیات و حفاظت از مالکیت معنوی از حقوق دارندگان.

“قطر ایجاد کرده است که عربستان سعودی نه برای ارائه روش های جنایی و مجازات اعمال می شود به beoutQ با وجود شواهد ایجاد پریما نظر که beoutQ است که توسط افراد و یا اشخاص تحت نظارت عربستان سعودی” سازمان تجارت جهانی به این نتیجه رسیدند.

پانل برجسته چگونه beIN بود مانع از استخدام وکلا در عربستان سعودی به اقدام در دادگاه در برابر دزدی. عربستان مقامات اعلام beIN غیر قانونی به این کشور راه اندازی اقتصادی و دیپلماتیک تحریم قطر در سال 2017 کنار امارات متحده عربی و بحرین بیش از اتهاماتی که دوحه پشتیبانی از افراط گرایی است. قطر را انکار می کند مسئول است.

لیگ برتر بود که در میان مسابقات ورزشی به تسلیم اعتراض با دولت آمریکا که رهبری در مارس به عربستان سعودی باقی مانده در یک “اولویت لیست سازمان دیده بان” به عنوان یکی از “بدنام بازار برای جعل و تقلب و دزدی”.

این سد به لیگ برتر تصویب عربستان عمومی صندوق سرمایه گذاری خرید 80 درصد سهام خود در نیوکاسل به عنوان بخشی از یک کنسرسیوم در کنار ثروتمند انگلیسی مبتنی بر برادران روبن و سرمایه آماندا ستولی. آنها می خواهند برای خرید از خرده فروشی کارآفرین مایک اشلی.

یوفا گفت: روشن بود که beoutQ را پخش بازی های آن را غیر قانونی بودند.

“BeoutQ میزبانی شد و بر روی فرکانس منتقل بدر و ترویج می شد و انجام شده توسط افراد و نهادهای به عربستان سعودی ارضی, صلاحیت” یوفا در بیانیه ای گفت. “کسانی که به دنبال به دنبال beoutQ به عنوان مثال باید در هیچ شکی نیست که لیگ را به طول های بزرگ برای محافظت از اموال خود را و حمایت از شرکای آن است که سرمایه گذاری در فوتبال کمک می کند تا آن را به باقی می ماند محبوب ترین در جهان ورزش از مردمی به سطح نخبگان.

“دزدی دریایی نه تنها تهدید می کند که سرمایه گذاری بلکه وجود ورزش حرفه ای به عنوان ما آن را می دانم.”

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de