ماهواره ای را به نزدیک ترین تصویر از خورشید همیشه – اما ما نمی خواهد به آن را ببینید برای هفته

دانشمندان در حال آماده سازی را به نزدیک ترین تصویر از خورشید – اما ما نمی خواهد به آن را ببینید تا جولای.

بریتانیا ساخته شده ماهواره ای شناخته شده به عنوان خورشیدی مدارگرد ساخته شده است که نزدیک ترین روش به خورشید و در عین حال آن را به عنوان نزدیک می شود به اندازه کافی برای به دست آوردن تصاویر از هنوز مرموز سطح.

سازمان فضایی اروپا صنایع دستی آمد و عرض 47 میلیون مایل از خورشید این هفته است که تقریبا نصف فاصله بین ما و خورشید است.

در حالی که ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر راه اندازی شده در سال 2018 قادر به رفتن بیشتر آن را حمل می کند تلسکوپ قادر به دنبال به طور مستقیم در این گوی درخشان.

در این هفته پس از اولین بار از این حضیض خورشید – نقطه در مدار نزدیک به خورشید – ماموریت دانشمندان را تست فضاپیما ده علم ابزار از جمله شش تلسکوپ در هیئت مدیره.

کار این تلسکوپ باید قادر به ضربه محکم و ناگهانی نزدیک ترین عکس از خورشید همیشه – هر چند ما نمی خواهد به آن را ببینید تا اواسط ماه جولای.

“ما هرگز تصاویر گرفته شده از خورشید از فاصله نزدیک تر از این گفت:” دانیل مولر ESA خورشیدی مدارگرد پروژه دانشمند.

“شده اند وجود دارد, رزولوشن بالاتر, از نزدیک, مثال های گرفته شده توسط چهار متر دانیل K Inouye خورشیدی تلسکوپ در هاوایی در اوایل این سال است.

“اما از زمین با جو بین تلسکوپ و خورشید شما می توانید تنها بخش کوچکی از طیف خورشیدی است که شما می توانید از فضا را ببینید.”

آزمون انجام است تا ثابت کند که خورشیدی مدارگرد تلسکوپ هستند و آماده برای آینده علمی و مشاهدات.

دستگاه های دیگر نیز ارائه دیدی نسبت به محیط اطراف فضاپیما مانند میدان مغناطیسی زمین و ذرات ساخت تا از باد خورشیدی است که می تواند عملکرد “جدید و هیجان انگیز نتایج”.

این می آید به عنوان خورشیدی مدارگرد آن آغاز می شود فاز کروز که تا ماه نوامبر 2021.

پس از این آن را اصلی علم فاز گرفتن به عنوان نزدیک به 26 میلیون مایل به خورشید را در سطحی فراتر از آن است که عطارد نزدیک ترین سیاره به دور خورشید.

“ما نه ساعت دانلود پنجره هر روز اما ما در حال حاضر بسیار دور از زمین تا نرخ داده بسیار پایین تر از آن را در اوایل هفته از ماموریت زمانی که ما هنوز هم بسیار نزدیک به زمین” آقای مولر ادامه داد.

“در فازهای بعدی این ماموریت را گاه تا چندین ماه برای دانلود تمام داده ها به دلیل خورشیدی مدارگرد واقعا یک ماموریت فضایی.

“بر خلاف نزدیک به زمین ماموریت های ما می توانید ذخیره مقدار زیادی از اطلاعات در هیئت مدیره و downlink آن زمانی که ما در حال نزدیک شدن به خانه باز و اتصال داده است بسیار بهتر است.”

فضایی مدارگرد ساخته شد توسط Airbus در استیونج و لعنتی خاموش از ناسا در کیپ کاناورال سایت در فلوریدا در فوریه 10.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید