SAS: چه کسی جرأت برنده ستاره مورچه Middeton عذر خواهی برای مقایسه Black Lives Matter معترضان به EDL

SAS: چه کسی جرأت برنده ستاره مورچه میدلتون به عذر خواهی کرد برای تماس Black Lives Matter معترضان “تفاله” و مقایسه آنها را به زبان انگلیسی دفاع لیگ.

در پس از حذف توییت به اشتراک گذاشته شده به عنوان راست گروه های خشونت درگیری با ضد نژادپرستی پلیس در لندن بیش از آخر هفته منچستر مارک هر دو “گروه های افراطی” را به عنوان “اراذل و اوباش”.

“افراطی چپ در برابر راست افراطی” او نوشت. “هنگامی که دو اشتباهات را یک حق است.”

او ادامه داد: “آن را تنها یک موضوع از زمان. پل و EDL استقبال نمی شود در خیابان های ما مطلق تفاله. چه مثال خوبی شما را به نسل آینده. براوو.”

میدلتون نظرات ملاقات با واکنش از زندگی توجه حامیان و اصرار داشت که آن را توهین آمیز و مضر برای مقایسه در عدن با یک راست ،

در پاسخ به این سرباز به اشتراک گذاشته یک ویدئو به توییتر روز دوشنبه (15 ژوئن) اصرار دارد که او نژادپرست توضیح داد: “من فقط می خواهم برای روشن شدن یک صدای جیر جیر من می خواهم قرار داده و در تعطیلات آخر هفته و حذف فورا هنگامی که من می خواهم دوباره آن را بخوانید و متوجه شدم که آن می تواند باعث جرم.

“است که در آن صدای جیر جیر من ذکر پل و EDL و کلمه “تفاله” او توضیح داد: “در هیچ نقطه ای بود من در تماس پل سفیدی و مقایسه این دو سازمان. من می خواهم که واقعا روشن است.

“کلمه تفاله شد مورد استفاده برای توصیف مردم در این ویدئو که خشونت آمیز بود که باعث شد وحشت در خیابان های لندن و تنظیم یک مثال بد برای نسل های آینده ما. من عصبانی بود و قرار است که توییت کردن می گویند که این غیر قابل قبول است.”

منچستر ادامه داد: “برای کسانی از شما که می دانید من یک مردم, فرد, من عاشق مردم هستم ضد نژادپرستانه و من ضد خشونت دیده می شود چه خشونت را به مردم و شهرها و کشورها. بنابراین من عذر خواهی اگر صدای جیر جیر من آمد در سراسر به عنوان توهین آمیز من به معنای هرگز برای آن است. من در اینجا به فشار تغییر مثبت است.”

در آوریل شخصیت تلویزیون آمد زیر آتش گفت که او هنوز هم در “سفر به جهان” و “دست دادن” در میان coronavirus بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید