Sarah Paulson dodges سوال در مورد Lea Michele را در مجموعه رفتار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Sarah Paulson dodged یک سوال در مورد Lea Michele را در مجموعه رفتار پس از این موضوع بود مطرح در اندی کوهن نشان می دهد.

کوهن در مصاحبه پالسون و همچنین زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک‘s Sonja مورگان در آخرین قسط از تماشای اتفاق می افتد زندگی می کنند.

خواندن یک بیننده سوال را با صدای بلند کوهن پرسید پالسون: “پس از شما و لیا میشل دو از رایان مورفی muses, چه چیزی شما را از آخرین اخبار در مورد او در مجموعه رفتار?”

پالسون دارای ستاره دار در مورفی داستان وحشت آمریکایی و دشمنی. میشل برجسته بود برجسته در سرور و نشاط و Scream Queens.

پس از کوهن سوال پالسون لبخند زد در سکوت برای چند لحظه قبل از اینکه ظاهرا feigning یک اتصال به اینترنت مسئله است.

“من با داشتن یک اتصال. من واقعا نمی تواند شما را بشنود,” او گفت: استخراج می خندد از کوهن.

مورگان به شوخی در مورد اینکه قادر به اعتراف به پنجمین نشان می دهد – یک مرجع به متمم پنجم از قانون اساسی ایالات متحده است که محافظت از مردم در برابر خود مقصر شماری است و اغلب اشاره محاوره توسط افرادی که احساس می کنم در پاسخ به یک سوال داده شده ممکن است آنها را دچار مشکل می باشد.

میشل مواجه شده است و طیف وسیعی از اتهامات از سابق شرکت ستاره ها در هفته های اخیر از جمله اتهامات “پس از سانحه microaggressions”, وضع نامناسب و بی احترامی.

او خطاب به اتهامات در یک Instagram پست در ماه ژوئن نوشتن در قسمت: “من گوش به این انتقادات و من در یادگیری و در حالی که من بسیار متاسفم من بهتر خواهد بود در آینده از این تجربه است.”

مستقل در تماس است میشل نمایندگان برای نظر بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید