Samsung Pay ارائه کارت رقیب برای اپل کیف پول و کارت اعتباری

سامسونگ با همکاری لندن با fintech راه اندازی منحنی برای راه اندازی دیجیتال پرداخت کارت بعد از این سال.

سامسونگ کارت پرداخت خواهد شد اجازه می دهد تا کاربران را به لینک خود بانک و کارت های وفاداری به یک کارت دیجیتال بر روی تلفن خود را به فن آوری های غول پیکر گفت.

آن را نیز اجازه می دهد تا مردم با تلفن های هوشمند سامسونگ به کنترل پول خود را و مشاهده و تمام هزینه های خود را از یک محل واحد.

این شرکت همچنین کار با مسترکارت برای راه اندازی از ویژگی های جدید.

این اطلاعیه در ادامه روند رو به رشد فن آوری شرکت های مانند گوگل و اپل ارائه انواع دیجیتال و راه حل های پرداخت در گوشی های هوشمند خود – در سال گذشته اپل خود را راه اندازی کارت اعتباری برای اولین بار از طریق خود اپل کیف پول پرداخت برنامه.

جدید کارت پرداخت خواهد ساخت های موجود سامسونگ پرداخت از ویژگی های است که اجازه می دهد تا کاربران به لینک حساب های بانکی خود را به گوشی های هوشمند خود را و سپس با استفاده از دستگاه خود را به دیجیتال پرداخت برای اقلام است.

آن کاربران را قادر به همگام سازی چندین کارت بانکی به یک مکان در کنار های مختلف کارت های وفاداری آنها نیز داشته باشد.

علاوه بر این طرح اجازه خواهد داد که کاربران کارت برای مشاهده تمام هزینه های خود را در سراسر کارت های مختلف و حساب در یک مکان.

کونور Pierce, سامسونگ, شرکت, معاون رئیس جمهور از انگلستان و ایرلند گفت: “ما خوشحال به اعلام این همکاری جدید با منحنی با هم در آینده به ارائه راه حل پرداخت برای سامسونگ مشتریان خواهد شد که در دسترس از طریق سامسونگ پرداخت بعد از این سال.

“در سامسونگ مشتریان خود را در قلب همه چیز را ما انجام می دهیم به همین دلیل است که ما در تلاش برای ایجاد بهترین, تکنولوژی, خدمات و راه حل های. سامسونگ پرداخت کارت طراحی شده توسط منحنی به ما اجازه خواهد داد به گسترش Samsung Pay ارائه به مشتریان وفادار و حتی بیشتر مزایا و پاداش از همیشه قبل از.”

منحنی اجرایی Shachar Bialic افزود: “ما خوشحال می شود قادر به ارائه منحنی را از مزایای منحصر به فرد به مشتریان یکی از بزرگترین علامت های تجاری و مشتریان را قادر به دسترسی به یک به طور قابل توجهی بیشتر طیف وسیعی از خدمات بانکی منجر به سالم زندگی مالی با سامسونگ پرداخت.

گزارش اضافی توسط سازمان

دیدگاهتان را بنویسید