Samsung Galaxy Watch 3 Leak
TechTalk تلویزیون به ما می دهد یک دست در نگاه هنوز اعلام نشده Samsung Galaxy Watch 3 و این مدل به نظر می رسد به یک فیزیکی گودی دوار دو دکمه در سمت راست و یک 41 نوع ورزشی 1.2 اینچ صفحه نمایش. برای کسانی که بدانم چرخش گودی اجازه خواهد داد که کاربران برای کنترل رابط کاربری در حالی که IP68 آب و گرد و غبار مقاومت و همچنین 5ATM رتبه بندی اطمینان حاصل شود که شما قادر خواهید بود به انجام این کار در فقط در مورد هر نوع آب و هوا. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.بزرگتر 45 میلی متر مدل با 1.4 اینچ صفحه نمایش شایع است اما هنوز تایید نشده. وجود دارد حداقل یک مدل است که دارای حافظه 1GB RAM, و ذخیره سازی 8GB حافظه داخلی. یکی از ویژگی های است که نبود موجود در مدل های قبلی جدید ECG اندازه گیری سنسور و مانیتور فشار خون مطمئن شوید که آن را در رقابت با اپل و سری 5. ما باید این را ببینید اعلام کرد در کنار کهکشان جدید گوشی های هوشمند در طول سامسونگ در رویداد Unpacked در آگوست 5th.

فروش

Samsung Galaxy Watch smartwatch (46mm, GPS, Bluetooth) – Silver/Black (US Version with Warranty)
Samsung Galaxy Watch smartwatch (46mm, GPS, بلوتوث) – نقره ای/سیاه و سفید (ما نسخه با گارانتی)

  • زندگی قوی تر و دقیق زندگی با Galaxy سازمان دیده بان در مچ دست خود را. استراحت خوب و فعال ماندن با ساخته شده است در بهداشت و درمان, ردیابی و اتصال بلوتوث است که نگه می دارد همه چیز را در مچ دست خود را. به علاوه برای روز بدون شارژ.
  • رفتن بدون توقف برای چند روز در یک شارژ. این شارژر بی سیم به شما امکان میدهد بدون کم کردن سرعت. (به طور متوسط انتظار می رود عملکرد بر اساس معمولی استفاده کنید. نتایج ممکن است متفاوت باشد.)
  • موجود در دو اندازه و سه رنگ کهکشان دیده بان ارائه می دهد, شیک, تماشای چهره بنابراین واقع بینانه آنها به سختی نگاه دیجیتال. به علاوه انتخاب کنید از یک مجموعه قابل تعویض باند.
  • جفت با هر دو اندروید و iOS گوشی های هوشمند از طریق اتصال بلوتوث است.
  • موجود در جعبه: کهکشان دیده بان اضافی بند(کوچک و بزرگ گنجانده شده است) Wireless charging Dock سفر آداپتور شروع سریع راهنمای کتابچه راهنمای کاربر (گارانتی: 1 سال و استاندارد قطعات و کار)