سام کوران آزمایش منفی برای coronavirus و دوباره تیم ملی انگلستان پیش از غرب هند سری

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

انگلستان نفس آه امداد پس اول خود را coronavirus ترساندن پس از آماده سازی برای این سری در برابر غرب هند رو در جریان پس از سام کوران را Covid-19 تست بازگشت منفی است.

همه طفیلی شده است خود-جدا از روز پنج شنبه پس از سقوط بیمار با بیماری و اسهال هر چند 22 ساله نشان نداد علائم کروناویروس و حفظ فاصله خود را از بقیه تیم ساوتهمپتون به عنوان یک احتیاط.

انگلستان و ولز بورد کرکت روز جمعه تایید کرد که آزمون خود را نتیجه بازگشت منفی و این که او در حال حاضر بهبود از بیماری و دوباره تیم ملی در این آخر هفته.

یک بانک مرکزی اروپا بیانیه را بخوانید: “انگلستان سام کوران آزمایش منفی پس از Covid-19 آزمون از دیروز.

“از ساری همه طفیلی که تا به حال یک بیماری اشکال بهبود است و در حال حاضر از دست رفته داخل گروه سه-روز مسابقه به پایان می رسد که امروز شده است خود جدا و در اتاق خود در Ageas کاسه.

“او در حال حاضر به بازگشت به آموزش بیش از 24-48 ساعت خواهد بود و از نزدیک نظارت توسط تیم دکتر. کوران را دریافت خواهد کرد بیشتر Covid-19 آزمون در روز یکشنبه با بقیه بازی و مدیریت گروه.”

این خبر به دنبال یک نتیجه مشابه برای سریع کاسه Jofra کماندار که آزمایش منفی برای coronavirus قبل از او پیوست تا با تیم ملی در ساوتهمپتون پس از یک عضو خانواده بیمار دو هفته پیش.

بانک مرکزی اروپا نیز به تصویب افزایش در خارج از کشور بازیکنان کریکت داخلی از سال آینده خواهد شد و در حال حاضر اجازه می دهد تا هر دو سمت در چهار روز و 50-بیش از کریکت.

تیم در حال حاضر مجاز به میدان تنها یک وارداتی بازیکن هر چند متولد بازیکنان با گذرنامه و کسانی که در Kolpak ثبت نام باید شمارش نیست نسبت به تخصیص.

اثرات Brexit معنی Kolpak معاملات فسخ خواهد شد در پایان به تعویق افتاد 2020 کمپین معنی آن بازیکن – را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که تا به حال معاملات لغو این تابستان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس – در حال حاضر شانس بیشتری برای کسب درآمد می پردازد.

این حرکت توصیه شده توسط عملکرد کمیته کریکت به ریاست آقا اندرو استروس.

کوران را دوباره به تیم ملی انگلستان در این آخر هفته (گتی)

بیانیه ای از بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا که رسمی اصطلاحات بداند حرفه ای در خارج از کشور به عنوان ‘بی حد و حصر’ گفت: “کلاس اول شهرستانهای استان مجاز خواهد بود به میدان در مجموع دو بی حد و حصر اطفال در همان مسابقه در بخش قهرمانی و سلطنتی لندن جام از 2021.

“این نشان دهنده افزایش از یک بی حد و حصر کریکت که کلاس اول شهرستانهای استان در حال حاضر مجاز به زمینه در این دو کشور ،

“نشاط انفجار بدون تغییر باقی خواهد ماند, با کلاس اول شهرستانهای استان در حال حاضر مجاز به این دو بی حد و حصر اطفال در 20-بیش از رقابت.”

این تصمیم در عمل در تضاد مستقیم به اخیر پیشنهاد پیوستن کاپیتان سابق انگلستان Michael Vaughan که حمایت موقت توقف تمام معاملات در خارج از کشور در تلاش برای صرفه جویی در این بازی پول پس از Covid-19.

اشتراوس نیز برجسته انگلستان کاپیتان و اخیرا مدیر مردانه کریکت در بانک مرکزی توضیح داد: “وجود دارد مهم است تعادل زده می شود برای اطمینان از نیاز به خوب بازیکنان خارجی در شهرستان کریکت و ارائه فرصت برای نه انگلستان واجد شرایط بازیکنان در هر شهرستان تیم.

“وجود دارد به وضوح طولانی ایجاد منافع برای ما بازیکنان داخلی به رقابت و یادگیری از بهترین بازیکنان از سراسر جهان در علاوه بر این به ارائه با کیفیت بالا کریکت داخلی برای county اعضا و طرفداران برای لذت بردن از.

“افزایش بی حد و حصر اطفال اجازه می دهد تا کلاس اول شهرستانهای استان برای حفظ این استاندارد در حالی که همچنین قادر می سازد آنها را برای برنامه ریزی و آماده شدن برای تابستان آینده است.”

بوریس جانسون در تلاش برای توضیح دهید که چرا کریکت نمی رزومه (LBC)

در جای دیگر بانک مرکزی اروپا تصریح کرد آن موضع که تفریحی کریکت امن است به بازی.

در حالی که تنیس اجازه داده شده به رزومه توسط دولت در پی اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس هزاران نفر از روستای اطفال هنوز هم غیر فعال به عنوان آنها منتظر چراغ سبز.

نخست وزیر بوریس جانسون اشاره کرده است که تفریحی کریکت است و در عین حال امن برای بازی با توجه به مسائل اطراف جمعی چای و اتاق پانسمان, اما بدن حاکم اختلافات است و می گوید آن را فراهم کرده است پروتکل در چگونه بازی شروع می شود.

“بانک مرکزی اروپا معتقد است که کریکت بدون تماس با بسیار پایین خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض است که می توان آن را با خیال راحت به عنوان بسیاری از فعالیت های دیگر که در حال حاضر مجاز” آن را در بیانیه ای گفت.

“جزئیات تسلیم ما مشترک با وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش شامل مشاوره در مورد چگونه ما می تواند مرحله کریکت با خیال راحت و کاهش تمام خطرات بالقوه.

“ما اعتقاد داریم که این مشاوره – متفقین با سخت اقدامات بهداشتی – معنی تفریحی کریکت باید به عنوان امن توسط دولت بریتانیا خواهد بود که خبر خوش به ما ملت تفریحی cricketers.”

جانسون قبلا توضیح داده شده کریکت توپ به عنوان یک “وکتور از بیماری” اما گفت: خطرات شدند گسترده تر.

“دلایل وجود دارد. این بحث رفته اند دور و دور,” او گفت: در LBC رادیو.

“مختلف وجود دارد ملاحظات دیگر. دیگر پاسخ که من فکر می کنم احتمالا (افسر ارشد پزشکی) کریس Ersin می دهد اگر او در اینجا در مورد کریکت خطر است که خیلی توپ هر چند که ممکن است یک عامل.

“این چای آن را تغییر اتاق و غیره و غیره. عوامل دیگری وجود دارد که درگیر تولید نزدیکی که شما ممکن است در یک بازی تنیس است.”

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>