نمک دشمن نیست – این است که چگونه به استفاده از آن را به درستی

We را به خوردن نمک بنابراین ما ممکن است به عنوان به خوبی یاد بگیرند به استفاده از آن را به درستی. بپرسید هر آشپز خود را در مورد اسرار آشپزی و آنها را به شما بگویم اگر آنها صادق است که آنها واقعا شروع و پایان با نمک – مناسب با چاشنی که می توانید در قرعه کشی و به حداکثر رساندن طعم ذاتی در هر چیزی. اما استفاده از نمک فراتر از طعم و مزه. آن است که شاید حتی حیاتی برای آن خواص فیزیکی – برای تحولات آن می تواند تصویب در مواد تشکیل دهنده ما.

نتایج حاصل از این بسیاری از و متنوع – برخی سریع برخی خیلی خفیف کند برخی از شکل دراورده شده در سبزیجات و برخی از ماهی ها و برخی بر روی گل – اما در اصل همه آنها از جوش پایین به یک چیز: نمک تساوی رطوبت.

این است که بسیار مفید برای طبخ از خیلی از پخت و پز است که واقعا روند کنترل و حرکت در اطراف آب. آن شد تا استاندارد در حالی که به صورت دستور العمل به ذکر نمک تنها در پایان هنگامی که یک خرج اضافه شود ممکن است برای تصحیح این, چاشنی که می توان آن را تعجب آور و حتی مبهم به عنوان خوانده شده یکی که نگه می دارد و ذکر آن را با نمک ظاهرا اضافه شده در هر مرحله تنها – اما این است که چگونه اغلب شما می توانید بگویید که خوب یکی از یکی بد است.

اگر شما می خواهید به طبخ پیاز را به سقوط شیرینی پس از آن فقط به عنوان مهم به عنوان مقدار چربی استفاده می کنید و حرارت شما نگه داشتن آنها در این است که خوب خرج کردن از نمک شما را به تابه اضافه کنید تشویق پیاز به عرق خود آب و جلوگیری از آنها را از سوختن.

کسانی که عقده روحی جزئیات کباب گوشت بیش از embers استدلال می کنند بی وقفه بیش از, بهترین زمان برای اضافه کردن نمک – نیم ساعت پیش درست قبل از پخت و پز و یا پس از آن در حالی که آن استوار است. چلیپا از استدلال است که بیش روش از دست می دهد حداقل مایع به آتش هدف, البته, اینکه, آبدار, گوشت, داخل, خوب, شور, پوسته. پخت و پز به شما می دهد راه های دیگر از حرکت رطوبت در اطراف بیش از حد; کسانی که پیاز می, چپ, unsalted در نهایت فروپاشی و تسلیم مایع خود را به هر حال هر چند آنها ممکن است انجام دهید نه بیشتر نابرابر و شاید سوختگی کمی در این روند است.

اگر شما حذف حرارت از معادله نمک می شود بسیار حیاتی تر; شما مجبور به استفاده از آن را با کمی آگاهی بیشتر در زمان های خاص و به ویژه در مقادیر به منظور رسیدن به نتایج مورد نظر شما.

سنتی اروپا charcuterie به عنوان مثال اگر چه در شکل نهایی آن واقعا محصول از زمان و از هوا به طور کامل متکی بر نمک را در مراحل اولیه برای آغاز فرایند خشک کردن. نمک بیش از حد یا بیش از حد زمان و یقه خود از گوشت خوک ممکن است به نوبه خود غیر قابل خوردن هر دو در بافت و طعم اما نه به اندازه کافی و شما در معرض خطر از دست دادن آن به پوسیدگی و قالب.

خطر را ساده انگاشت پیچیده و به طور بالقوه خطرناک موضوع اگر شما به اندازه کافی نمک در چیزی از آن نمی تواند به سادگی رفتن است; اگر چه در این دولت آن را نمی ممکن است به خصوص لذت بخش را به شما حداقل می دانم که آن را نمی خواهد به شما آسیب برساند. فکر می کنم از کسانی که خفاش کریکت ماهی خشک شما ببینید در بازارهای ونیز و Hackney حلق آویز از سقف اصطبل یا نشسته دامن زد و در سطل – قطعات اصل unperishable پروتئین است که می تواند نشستن در شربت خانه خود را برای سال های در دسترس در طول سال اگر چه دریا هم طوفانی به ماهی های آب و هوا بد برای برداشت و یا گرگ در دروازه شهر. نمک امنیت است.

آن است که واقعا باور نکردنی است که یک عامل قوی در ادامه و گسترده بقای بشریت تبدیل شده است به طوری شرور و اهریمن توسط بخش های خاصی از این قرار است “غذا خوردن سالم” لابی خواهد کرد که به شما بگویم که نمک بد است برای قلب شما.

آن است که نمک کاملا بد برای قلب شما که بقیه از ما باید خدا را شکر. بود که آن را به عنوان ممکن است من آگاه هستم که بسیاری از مردم به هر دلیل مایل به کاهش نمک در رژیم غذایی خود را که خوب است. من اینجا هستم تا به شما بگویم چگونه به غذا خوردن.

هنگام تخمیر یا خشک-درمان charcuterie و یا هر گونه آماده سازی گوشت خام است که در حال رفتن به نشستن در درجه حرارت محیط برای روز یا هفته شما محاسبه مقدار نمک مورد نیاز به عنوان یک درصد وزن مواد تشکیل دهنده دیگر هنگامی که آماده شده است.

وجود مداوم استدلال در جهان از پخت گوشت در استفاده از نیترات و نیتریت اما یکی نیست قصد من به اینجا. در هر صورت این پرسش که بوجود می آیند که صحبت کردن نه فقط در مورد گوشت شور, اما در مورد سالخورده خشک و تخمیر گوشت و در نتیجه متعلق کاملا در مقاله دیگری است.

آن است که گمان می کنم بعید است که هوا درمان charcuterie هرگز تبدیل به بخش عمده ای از داخلی آشپزی کارنامه. آب و هوا ما این است که بهتر است برای آن از شما ممکن است فکر می کنم و به آن نیاز دارد کمی در راه از تجهیزات و یا حتی فضا اما ساخت prosciutto یا coppa است که هنوز هم بسیار یک پروژه و اگر شما دسترسی مستقیم به تمام حیوانات یا گوشت و می توان آن را بسیار گران قیمت یکی است.

در سالاد از میوه و پنیر توصیه می کنم که greengages یا ابدار به اندازه کافی رسیده به نشت آب خود را به راحتی به یک کاسه است. اما اگر آنها نمی, سپس کمی نمک جواب مالیده مستقیم به برش گوشت میوه تا زمانی که رطوبت در استخرها و دانه در سطح و در آن طول می کشد در نوع خیط و پیت کردن شما معمولا مرتبط با پخت و پز.

سالاد ساخته شده مانند این اغلب بسیار کمی نیاز دیگری در راه پانسمان مهربان اسیدیته آب میوه را خواستار یک placatory نفت در راه است که سرکه و لیمو را انجام دهد.

شما هنوز هم ممکن است مایل به اضافه کردن همه از این به هر حال البته برای ارائه یک چشمک زدن کمی اسیدی برای مقابله با گرمای تابستان.

استخراج از ‘تابستان اجاره: چگونه به طبخ بدون گرما; توسط تام عقاب. منتشر شده توسط رقص گروهی, £16.99. در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید