سنت فرانسیس نقد و بررسی: نگاه صادقانه در زنان صمیمی ترین تجارب

Dir: الکس تامپسون. بازیگران: Kelly O'sullivan, رامونا ادیت ویلیامز Charin Alvarez, لیلی Mojekwu حداکثر Lipchit

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

Dir: الکس تامپسون. بازیگران: Kelly O'sullivan, رامونا ادیت ویلیامز Charin Alvarez, لیلی Mojekwu حداکثر Lipchitz. 15 cert, 100 دقیقه.

در سنت فرانسیسیک مادر اعتراف به دختر بالغ که او استفاده می شود به fantasise در مورد فوق العاده سر نوزاد در برابر دیوار. در برخی از روزها والدین احساس به سادگی بیش از حد که مسئولیت رسیدگی به. این صدا ممکن است تکان دهنده اما به عنوان مادر کارول (مری بث فیشر) استدلال می کند: "حقیقت آن است و زنان باید بحث در مورد آن بیشتر است." قدیمی قوانین احترام باید اجازه دهید این نوع از ترس و عدم قطعیت چرک در سایه برای بیش از حد طولانی است. در اینجا یک کمدی نوشته شده توسط بازیگران و Kelly o'sullivan, که به طور فعال به دنبال آنها – آن را صاف و پوست کنده دیدگاه در هر دو داشتن فرزند و انتخاب نیست.

در ابتدا پدر به نام Bridget (o'sullivan) می خواند مانند هر مورد دیگر بررسی "توقف بزرگسالی". او منحرف از کار به کار بی سر و صدا او را از حسادت برادر کوچکتر که به ظاهر آن را تا به همه: حرفه ای, خانه ساخته شده حس مسئولیت. او شده است به تازگی استخدام به عنوان پرستار بچه به یک دختر شش ساله فرانسیس (رامونا ادیت ویلیامز) که مادران مایا (Charin Alvarez) و آنی (لیلی Mojekwu) در مورد استقبال از یک نوزاد پسر به زندگی خود را. در حقیقت او تنها این کار را کردم چون فرانسیس در زمان یک لحظه disliking به آموزش دیده و با تجربه کاری آنها می خواهم در ابتدا استخدام.

او کارفرمایان حمام افتاب گرفتن در درخشش از طبقه متوسط لیبرالیسم. آنها باید خود را زیبا خانه در حومه شیکاگو – سیاه و سفید زندگی می کند توجه به نشانه های کاشته شده روی چمن ها خارج است. آنی است که یک وکیل در حالی که مایا کار داده است کافی مرخصی زایمان. فرانسیس مرزهای زودرس او ذهن در حال حاضر پر شده با شدید فمینیستی مانتراها از مادران است. "من باید برای پیدا کردن چیزی است که راحت ترین برای من بدن چون بدن هر زن متفاوت است" او بخواند با اعتماد به نفس زمانی که ماده در دوره محصولات محصولات زراعی.

اما این زنان – Bridget مایا و آنی – شروع به رانش از هم جدا و هر یک زندانی به اسرار خود را. آنی حجم کار او ساخته شده نادر با حضور در خانه. او نگرانی های او شکست خورده و به عنوان یک پدر و مادر است. مایا گرفتار در افسردگی پس از زايمان (Alvarez بی سر و صدا چالهها خودش را ارائه فیلم بهترین عملکرد). بریجت فقط تا به حال سقط جنین. او زمان پرت 26 ساله Jace (حداکثر Lipchitz) ممکن است حمایتی اما او متنفر واقعیت است که آن را در بدن خود به تنهایی که باید رنج می برند. تمام زنان محدود با شرم. تنها واقعی جنگ در اینجا این است که عدم توانایی خود را به صحبت کردن با یکدیگر.

هر یک بار در در حالی که دیوار سکوت است نقض نزد یک bloodstain, سمت چپ در پشت در bedsheet یا صندلی – خونریزی متناوب یک اثر بعدی از بریجت سقط جنین. او همیشه گرفته با تعجب اما برای مخاطبان این یک یادآوری از چه غیر طبیعی همه این سرکوب است. یک فرد متولد نشده است با شرم, اما آن را جذب کند. یک پرتره از مریم باکره, آویزان در مایا و آنی خانه, نکات, در تاریخ طولانی sanctifying مادری. وجود دارد هیچ جایی برای انشعاب از مسیر.

O'sullivan این فیلمنامه بسیار شبیه به عملکرد شیرین است تا کنون که بدون عطف مریض است. الکس تامپسون جهت به نوبه خود با دقت و منطبق بر تن او. سنت فرانسیس ممکن است ویژگی های مونتاژهای از بریجت و فرانسیس بازی در خورشید چیزی با نقاط رنگارنگ پارک ها و رقص به Joan Jett اما انگار یک رگ از غم و اندوه است که اجرا می شود از طریق این فیلم – که ما از شنیدن یک کالج همکلاسی که هر کس یک بار فکر Bridget بود "بعد از سیلویا پلات". انتظارات می تواند خفقان اما هنوز هم وجود دارد امید است که فرانسیس پس از روشن خود مطمئن نمی خواهد تا پایان dulled با واقعیت است.

سنت فرانسیس منتشر خواهد شد در سینما در 24 جولایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب