خرید رپورتاژ

SAHM Splice Swaging Machine Steel Rope
همیشه تعجب که چگونه آنها را فشرده سازی و ترکیب طناب فولادی? اگر چنین است, سپس شما خواهید بود خوشحالم که می دانم که آن را به احتمال زیاد یک SAHM پيرايشی swaging ماشین. اصطلاح “محیط زیست” برگرفته از اصطلاح فرانسوی souage معنی “شیار تزئینی” یا “قالب ریزی و سازه های زینتی”. آنها در ابتدا ابزار مورد استفاده توسط آهنگران به شکل فلزی به اشکال مختلف است که بیش از حد پیچیده را تنها با یک چکش به تنهایی. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.

Swaging ماشین آلات مانند یکی از شما نگاه کنید به بالا هستند عمدتا مورد استفاده برای شکل دادن به فلزات در راه های متعدد به منظور افزایش زیبایی شناسی آن را و یا آن را مناسب برای یک هدف مورد نظر. آلمان-بر اساس SAHM دارای طیف وسیعی از swaging ماشین آلات است که امتداد از دست پایه از طریق مطبوعات به صورت خودکار swager با ظرفیت 4000 تن است.

فروش

ANYCUBIC Photon UV LCD 3D Printer Assembled Innovation with 2.8'' Smart Touch Color Screen Off-line Print 4.53'(L) x 2.56'(W) x 6.1'(H) Printing Size (Photon)
ANYCUBIC فوتون اشعه ماوراء ال سی دی 3D پرینتر مونتاژ نوآوری با 2.8″ هوشمند لمسی صفحه نمایش رنگی کردن خط چاپ 4.53″(L) x 2.56″(W) x 6.1″(H) سایز چاپ (فوتون)

  • ◆آسان برای استفاده◆:آسان به راه اندازی درست نسیم بود. نرم افزار نسبتا ساده است به استفاده از. تنها 4 تنظیمات کمتری تنظیمات برای تنظیم در مقابل FDM چاپگر.
  • ◆باور نکردنی قطعنامه◆:کوچک قطعات با دقت بسیار نرم و صاف جزئیات و با کیفیت از FDM چاپگر.
  • ◆حمل و نقل سریع◆: مدل های مختلف در ساخت بشقاب نمی اضافه کردن به زمان ساخت. بزرگتر مینیاتوری در حدود 2-3 ساعت 6 بار طول می کشد همان 2-3 ساعت است.
  • ◆صنعتی با کیفیت◆: همه از چهره کامل پایان ساتن. هر منحنی chamfers یا bevels هستند بی عیب و نقص. همه آبی بیت و همه از دستگیره آنودایز.
  • ◆خدمات پس از فروش◆:همه ANYCUBIC 3D printers حمایت هستند با طول عمر پشتیبانی فنی;هر گونه سوال در مورد محصول عمل و یا نرم افزار لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net