رایان آدامز می نویسد: نامه عذرخواهی یک سال پس از متهم به سوء رفتار جنسی و سوء استفاده روانی

Ryan Adams نوشته است عذرخواهی برای راه او “بدرفتاری مردم از طریق زندگی من و حرفه ای”.

در یک نامه سرگشاده منتشر شده توسط Daily Mail, the نوازنده عذر خواهی کرد برای رفتار خود را اما نه به طور خاص پاسخ به اتهامات متعدد عاطفی و روانی سوء استفاده از ساخته شده است در برابر او سال گذشته است.

نیویورک تایمز گزارش داد در سال 2019 که 45 ساله متهم شد “[آویزان] فرصت های شغلی در حالی که به طور همزمان به دنبال هنرمندان زن برای رابطه جنسی”.

آدامز همسر سابق نوازنده و بازیگر مندی مور, ادعایی است که آدامز روانی سوء استفاده در طول ازدواج خود را.

قمر Bridgers کارن السون و Liz Phair در میان نوازندگان دیگر را متهم آدامز از سوء.

پس از آن نیویورک تایمز منتشر شده اتهامات علیه Adams, رکورد لیبل Blue Note لغو انتشار خود را 18th, آلبوم بزرگ رنگ.

“وجود دارد هیچ کلمه ای برای بیان چه بد من احساس می کنم در مورد راه من بدرفتاری مردم از طریق زندگی من و حرفه ای” آدامز گفت: در این نامه است. “همه می توانم بگویم این است که من متاسفم.”

او گفت که او عذرخواهی وادار شد با تمدید “دوره انزوا و انعکاس” در طول مستند.

“من و بعد فورا رفت واز گذشته نقطه که در آن من خواهد بود عذرخواهی فقط به خاطر اینکه اجازه قلاب و من می دانم و کامل است که هر گونه عذرخواهی از من احتمالا نمی تواند مورد قبول کسانی که به من صدمه دیده است,” او نوشت.

“من که و من هم درک می کنم که بدون قصد بازگشت وجود دارد.”

وی افزود: “داشتن واقعا متوجه آسیبی که من باعث آن غرق و من هنوز از وضعیتی وخیم از امواج از اثرات مخربی که اعمال و رفتار من باعث شده است.

“هیچ مقدار از رشد دور خواهد شد از درد و رنج من باعث شده بود. من هرگز قلاب و من به طور کامل پاسخگو برای من مضر رفتار خواهد شد و برای اقدامات در حال حرکت رو به جلو است.”

آدامز عذرخواهی شده است ملاقات با شک و تردید از بسیاری از جمله Elson که توصیف تجربه خود را با آدامز به عنوان “traumatising” پس از نیویورک تایمز گزارش.

او در توییتی که در حالی که او “بر این باورند[s] در رستگاری و اصلاح و حتی برای او” Adams بود “نه به من رسیده است پس از سال 2018 به عذر خواهی برای او وحشتناک رفتار”.


“در واقع در آن زمان او به من به نام دروغگو که اضافه شده بیشتر درد و مرا سرخورده با کل صنعت موسیقی,” او نوشت.

“من می خواهم به امید او تماس زنان او صدمه دیده از طریق نمایندگان خود به عذر خواهی بخش خصوصی و به ما این فرصت را به صحبت می کنند حقیقت ما در تمام راه اقدامات خود را به رنج و به او گوش دهید و سعی کنید به جبران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>