Russian Cosmonaut Ivan Vagnet Comet
عکس های اعتباری: ایوان Vagner
این NEOWISE ستاره دنباله دار گذشت زمین و می تواند دیده شده است بدون تلسکوپ اما روسیه فضانورد ایوان Vagner موفق به تصرف نادر بینایی از ایستگاه فضایی بین المللی (ISS). C/2020 F3 (NEOWISE) برای اولین بار کشف شده توسط ناسا اشیاء نزدیک به زمین Wide-field Infrared Survey Explorer تلسکوپ فضایی در مارس 27th, و این انتظار نمی رود به رویکرد زمین دوباره برای یکی دیگر از 6,800 سال است. ادامه مطلب برای یک ویدیو بسیار روشن ستاره دنباله دار که دیده شد 7 سال پیش در روسیه است.ایوان Vagner یک مهندس پرواز با ISS اعزامی 62/63 ساخته شده خود را از ورود در ISS برای اولین بار در زندگی حرفه ای او در این آوریل گذشته. پس از آن او به طور منظم جامعی شگفت انگیز عکس های خیره کننده از سطح زمین گرفته شده از مدار. یکی از بیشترین اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی منتشر شد تصویر خود را از پرو های معروف اینکا ارگ ماچو پیچو واقع در رشته کوه های آند.

فروش

Gskyer Telescope, 70mm Aperture 400mm AZ Mount Astronomical Refracting Telescope for Kids Beginners - Travel Telescope with Carry Bag, Phone Adapter and Wireless Remote
Gskyer تلسکوپ 70mm دیافراگم 400 AZ کوه فصل Refracting Telescope برای کودکان و مبتدیان – سفر تلسکوپ با حمل کیسه تلفن آداپتور بی سیم و از راه دور

  • کیفیت اپتیک: 400mm f/5.7) فاصله کانونی و 70mm دیافراگم به طور کامل پوشش داده و اپتیک لنز شیشه ای با بالا انتقال پوشش ایجاد تصاویر خیره کننده و محافظت از چشم خود را. مناسب برای تلسکوپ ستاره شناسان به کاوش ستاره ها و ماه.
  • بزرگنمایی: با دو تعویض eyepieces و یکی 3x بارلو لنز.3x بارلو لنز trebles بزرگنمایی قدرت هر چشمی است. 5×24 یاب محدوده با نصب و استقرار براکت و صلیب مو خطوط را داخل محل اشیاء به راحتی.
  • از راه دور بی سیم: رایگان شامل یک تلفن هوشمند آداپتور و یک دوربین بی سیم از راه دور برای کشف ماهیت جهان به راحتی از طریق صفحه نمایش و شگفت انگیز در چین تصاویر.
  • قابل تنظیم سه پایه: این تلسکوپ اجازه می دهد تا برای بسیاری از های مختلف مشاهده موقعیت با یک تنظیم آلیاژ آلومینیوم سه پایه و یک کیسه حمل تلسکوپ و سه پایه مناسب می تواند در داخل کیسه های آسان برای سفر و ذخیره سازی.
  • رضایت: عمر نگهداری. اگر شما هر گونه سوال در مورد محصول و خدمات, لطفا احساس رایگان برای تماس با ما و ما بهترین های ما برای کمک به شما در 24 ساعت.