راسل کرو می گوید جامعه مدرن پر است از “سفید داغ خشم’

راسل کرو صحبت کرده است درباره “سفید داغ خشم” او می بیند در جامعه امروز است.

این بازیگر که بعد دیده می شود در جاده خشم فیلم Unhingedگفت: او در این پروژه به دلیل خشم او را می بیند در اطراف او در جهان واقعی است.

“در زمانی که من خواندن [اسکریپت] من فکر نمی کنم من می خواستم به آن را انجام دهد گفت:” این صبح. “اما پس از آن من شروع به درک که ما شاهد این انفجار سفید داغ خشم بیشتر و بیشتر در جامعه است.”

صحبت در مورد اخیر اعمال ترور و مردم در مورد انباشت در طول coronavirus بحران گفت: “این شخصیت با استفاده از ماشین خود را به عنوان یک سلاح اما ما دیده ایم مردم راه رفتن به خانه از عبادت و باز آتش در مدارس و کاباره ها و اخیرا دیده ایم مردم دیوانه در سوپر مارکت راهرو بیش از یک رول کاغذ توالت. بنابراین آن را فقط به نظر می رسد به یک جایی که ما آمده ایم تا در جامعه غربی است.”

کرو افزود: “وجود این جایی است که ما رسیده ایم که در آن به نظر می رسد که افرادی که در طرف مقابل از یک حزب خاص سیاسی سوال نمی تواند به نظر می رسد که مودب گفتگو کنه.

“آنها در واقع نمی تواند به نظر می رسد به بحث در مورد چیزهایی که از طریق آنها تا کاملا مطمئن شوید که خود را در چشم انداز مناسب است.”

Unhinged منتشر خواهد شد در سینما در پایان ماه ژوئیه است و یکی از اولین نسخه های اصلی برای باز کردن پس از Covid-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>