Rufus Wainwright نقد و بررسی – لغو قوانین: در این شکوه آلبوم این هنرمند پاپ saunters از طریق راهروها از زندگی خود

Rufus Wainwright همواره daredevil اما آلبوم جدید خود است که هنوز هم یک شوک است. دنبال کردن قوانین باروک پاپ هنرمند نهم ثبت می یابد و او را در حل و فصل داخلی سعادت و به دنبال از روی علاقه در لذت بردن خود گذشته است.

رسیدن به میانسالی جالب یک نقطه عطفی به اذعان با چنین جسورانه هنری بیانیه ای کمتر بنابراین هنگامی که شما متوجه Wainwright می خواستم به تقلید از دوره های کلاسیک از لئونارد کوهن و فرانک سیناترا. در حال حاضر یک پدر و متاهل به شریک دیرین او آواز می خواند و با قناعت نمی خوشنودی او به عنوان saunters از طریق راهروها از زندگی خود را. ثبت شده در همان لا studios به عنوان حرفه خود-راه اندازی اولین ، قوانین پر از Wainwright علامت تجاری استعداد با شکوه سمفونیک ترتیبات در کنار تکمیل نشده به پایین پیانو تصنیف.

بیش از خزنده کلید “صبح زود جنون”, Wainwright آدرس اعتیاد به مواد مخدر در خود خسته, کج لگدمال. با جارو رمانتیسیسم از “مسالمت آمیز بعد از ظهر” او serenades شوهر خود Jorn Weisbrodt: “بین جنسیت و مرگ و tryin’ به نگه داشتن آشپزخانه تمیز/ به یاد گل سرخ وحشی بلوم بهترین در خرابه برای همیشه لطفا برای پس از”. “Romantical مرد” است که شاید مظهر Wainwright وسیع حماسه که در آن او آرزوی گردش در اطراف مورد علاقه خود را در لندن نقاط سپس تماس به اواخر خود را مادر: “Can you hear me? من ساخته شده آن را از طریق.”

تولید کننده مایکل Froom (Randy Newman, Roy Orbison) می داند که به اجازه Wainwright افراط خود و زمانی که برای مهار او را در این آلبوم استادانه درست شده است اما هرگز به هم ریخته. وجود دارد, زرق و برق دار افت ارزش پشت هارمونی در بازکن “دردسر در بهشت” که اشاره به هموطنان خود ساکنان کالیفرنیا, ساحل پسران و کلارینت که کاری ادامه داده اند, خود را در اطراف یک شصت صدایی گیتار خط. در “دوشیزه در پریشانی” با الهام از رواج ویرایشگر Anna Wintour, Wainwright جهش رو به جلو از یک دهه با دست claps و نوری لرزان از سازهای کوبه ای است که ادای احترام به Joni Mitchell.

بار وجود دارد که Wainwright گسترش نگاه خود را فراتر از زندگی در خانه. این buzzy فضایی اپرا “نفرت” فراهم می شوم موسیقی متن برای آینده 2020 انتخابات; در جای دیگر او باعث می شود استارک اشاره به دماهای در حال افزایش است. را ندارد, هر چند قبل از او احساس می کند نیاز به برخی از زمان به تنهایی”. سن dimmed است خود را غنی تنور; اگر هر چیزی آن را به آن را بیشتر بافت. شما احساس می کنید کاملا اطمینان او به عنوان croons: “نگران نباشید من پشت نوزاد”. این یکی از Wainwright بهترین آلبوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>