Royal Ascot ‘استقبال’ coronavirus اقدامات ایمنی جلوتر از اول در پشت درهای بسته اجرا در 250 سال سابقه

شال گردن مقامات “استقبال از وضعیت” پیش از رویال جلسه که اجرا خواهد شد در پشت درهای بسته برای اولین بار در معروف آن 250 سال سابقه.

در حالی که برکشایر دور مسابقه خواهد معمولا خوش آمدید 300,000 racegoers از طریق درهای خود را در سراسر این هفته پنج روز قرار گرفتند جلسه حضور حدود 500 اجازه خواهد داشت در مسیر هر روز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

نیک اسمیت ارائه شده با چالش های متعددی در زمان خود به عنوان شال گردن مدیر مسابقه و امور عمومی با سال بیماری پا و دهان (2001) و سلطنتی جلسه حرکت شمال به نیویورک (2005) در طول شال گردن را به خوبی توسعه هر دو در حال سقوط در 20 سال تصدی.

اسمیت گفت: “ما تا به حال سیاه و سفید اسکت (پس از مرگ شاه ادوارد هفتم در سال 1910) سال پا و دهان – و همه چالش های که ارائه شده – و همچنین به عنوان حرکت سلطنتی نشست به نیویورک, اما آن را عادلانه به دیدن ما هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا شبیه به این.

“این قطعا یک کمی عجیب و غریب اما ما در حال حاضر استقبال از وضعیت ما هستید و هیجان زده شدن در مورد هفته پیش رو است.”

شال گردن دستخوش نهایی آماده سازی پیش از آن در پشت درهای بسته جلسه (گتی)

ملکه را از دست Royal Ascot برای اولین بار در 68 سال سلطنت با توجه به Covid-19 شیوع معنی که وجود خواهد داشت هیچ سلطنتی در صفوف منظم در این دوره در حالی که لباس سنتی از کلاه بالا و دم را جایگزین تجهیزات حفاظت شخصی.

اما اسمیت است که با اعتماد به نفس هر دو کسانی که در حضور و کسانی که به تماشای در تلویزیون در سراسر جهان هنوز هم لذت بردن از تجربه.

“ما نه تظاهر چیز در حال رفتن به همان طبق معمول – اما حتی با اجتماعی فاصله در محل, من فکر می کنم جو خواهد ساخت در طول هر روز,” او اضافه شده است. “وجود خواهد داشت بیشتر افراد در مراسم رژه حلقه نسبت به گذشته داشته تا به این نقطه (تا کنون در این تابستان). ITV خواهد شد پخش از رژه حلقه این هفته که من فکر می کنم کمک خواهد کرد که ایجاد یک تمرکز. ما موفق به ایجاد یک منزوی قلم برای ITV تیم!

“شما هیچ کلاه بالا و زر و زیور در دوره در این سال است. این کمی جالب است که ما در حال درخواست مردم-البته تا لباس #StyledWithThanks مبارزات انتخاباتی در حالی که مردم در دوره خواهد بود پانسمان عملا و با در نظر گرفتن ایمنی.”

شده اند وجود دارد تغییرات قابل توجهی را به عمل در این دوره هم با این برنامه دریافت قابل توجهی rejig.

500 نفر را مجاز به حضور در هر یک از روز ملاقات (گتی)

در حالی که سلطنتی جلسه موفق به آن را نگه می دارد معمول حافظه در تقویم شش اضافی نژادها به جای برنامه ریزی شده و به سنت جیمز کاخ مخاطرات و تاجگذاری سهام شده اند تحت فشار قرار دادند تا در هفته بعد.

این گروه یک مایل حوادث معمولا برگزار می شود در روز سه شنبه و جمعه بود. اما با تاخیر شروع به مبارزات آنها منتقل شده اند به روز آخر برای ایجاد یک شکاف بزرگتر از Guineas جلسه صورت گرفت که در ژوئن 6 و 7.

ملکه آن و پادشاه ایستاده سهام باقی می ماند در معمول خود را شکافها در اولین بعد از ظهر اما پیوست توسط شاه ادوارد هفتم مخاطرات و Ribblesdale سهام که در حال حاضر خواهد شد کلید دربی و اوکس آزمایشات قبل از سولفات منیزیم را در برنامه ریزی جلسه در تاریخ 4 ژوئیه.

اسمیت به ستایش قدرت که می شود برای ساخت بیشتر از یک وضعیت دشوار است.

او گفت: “برخی از فوق العاده مسابقه به نگاه رو به جلو در این هفته است. شده است وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام شده بین خودمان و BHA سعی کنید به پیکربندی برنامه را متناسب با Guineas و دربی به عنوان بهترین ما می توانیم.

“این یک الگوی جدید, اما من فکر می کنم آن را عملی – و همه حال خوب پس از دربی و گرفتگی شده اند اجرا در اوایل ماه جولای امیدوارم این الگو را در مسیر بازگشت که من فکر نمی کنم بسیاری از مردم فکر می کردند ممکن بود نه بیش از حد طولانی در پیش است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید