روی هاجسون مبارک به ‘نگاهی به یک سال در یک زمان’ در کریستال پالاس

روی هاجسون اصرار او راحت با زمان سمت چپ بر روی خود کریستال پالاس قرارداد و تصریح کرد موضع خود را در Wilfried Zaha آینده پیش از نهایی روز یکشنبه روز برخورد با تاتنهام.

وجود خواهد داشت تنها هفت هفته تا پایان سال جاری در لیگ برتر و شروع کمپین جدید با بالا پرواز فوتبال مجموعه به بازگشت در سپتامبر 12.

هاجسون که امضا جدید یک سال معامله در ماه مارس خواهد شد و امیدواریم که این عقاب می تواند ضربه محکم و ناگهانی یک هفت بازی از دست دادن رگه زمانی که اسپرز بازدید: نیوکمپ برای اطمینان از آنها سر به کلمه بعدی با برخی از حرکت.

در حالی که در پایان این فصل بوده است ضعیف این باشگاه در ادامه به برنامه ریزی با هاجسون برای کمپین جدید.

سوال در طول قرارداد خود را به 72 سال آرام بود پس از یک سال دیگر که در جنوب لندن نگهداری می شود خود را در لیگ برتر وضعیت.

روی هاجسون در زمین قبل از kick-off (PA)

“این یک تصمیم بود که من بیش از خوشحال به خودم به خاطر این واقعیت است که من به عنوان جوان به عنوان من بود” هاجسون گفت. “یک سال من فکر کردم درست انجام گرفتن یک سال در یک زمان و من را ندارد هر گونه پیشنهاد که قرارداد باید بیش از یک سال است.

“باشگاه از من خواست به ماندن و نشانه ای است که بیشتر فصل که من خوشحال به انجام این کار است.”

رفتن به فینال روز زاها هدف شمارش از چهار است که پایین ترین از 2015-16 مبارزات انتخاباتی.

او به شدت مرتبط با یک حرکت به دور از نیوکمپ در تابستان گذشته اما در نهایت مجبور به ماندن قرار داده و پس از کاخ تبدیل اورتون پیشرفت.

در زاها, هاجسون افزود: “Wilf روشن ساخته است از آنجایی که من به این باشگاه واقعا که او را به لذت بردن از یک حرکت و می خواهم به حرکت و پیدا کردن برخی از مراتع اما او بسیار با ارزش پخش.

Wilfried Zaha آینده در کاخ نامشخص باقی مانده است (AP)

“باشگاه متوجه خود ارزش و قدردانی از ارزش خود را پس واقعا آن را مانند آن را همیشه می کند در چه چیزی ارائه می دهد که باشگاه در حال رفتن به دریافت او را و چگونه آنها برابر خواهد شد که به نیاز به او را نگه دارید و یا نیاز به برآوردن خواسته های خود را و اجازه می دهد او را به رفتن.”

زاها است تحت تاثیر قرار گرفته در سال های اخیر خانه شکست منچستر یونایتد و چلسی اما متوقف نشده کاخ از دست دادن خود گذشته هفت بازی.

که بد اجرا به پایان رسید و هیچ ضعف هاجسون امیدوار است طرف تا به حال به پایان رساندن در نیمه بالا و می تواند اطمینان از این کمپین ها در نور منفی. و در عین حال عقاب ندارد صرف یک روز در منطقه سقوط و موقعیت فعلی خود را از 14 پایین قرار داده شده اند تمام فصل.

“در یک فصل متاسفانه شما جادوها و این به خصوص بد است اما همیشه وجود خواهد داشت جادوها” هاجسون اضافه شده است. “من فکر می کنم انتظارات حتی با یک تیم کامل و همه ما بازیکنان بالا مناسب برای به دست آوردن یک بیستم لیگ برتر قرار بود همیشه درخواست کمی بیش از حد از ما, اما البته ما نمی خواهیم به نزول تا آنجا که ما غرق شده با از دست دادن بسیاری از بازی ها.

“شده است وجود دارد بسیاری از دلایل آن و آنچه در آن می گوید چیزی است که این تیم نیاز دارد.

“من امیدوار هستم که تحریک خواهد شد لازم است که فصل آینده تیم ملی شانس بهتری برای رقابت تمام راه را از طریق.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید