Rory Mcilroy rues فرصت از دست رفته به عنوان دانیل برگر ضربه Collin Morikawa در بازی-را به نفع خود چارلز شواب چالش

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

Rory McIlroy باقی مانده بود با تاسف پس از خطا مستعد نهایی دور او را دیدم به امید برنده شدن چارلز شواب چالش به سرعت ناپدید می شوند به عنوان دانیل برگر لبه Collin Morikawa در یک بازی به عنوان PGA Tour بازگشت.

برگر با استعداد بود این مسابقات پس از Morikawa کوتاه را از دست ندهید و در اولین بازی کردن سوراخ ترکیبات ضعیف قرار دادن عملکرد پس از عدم تخلیه کوتاه زدن توپ در 18 سوراخ به ادعای پیروزی در قوانین و مقررات ،

جهان شماره یک McIlroy آغاز شد روز سه عکس کردن منجر شود اما تلاش بر روی جبهه نه در مسیر به یک چهار-بیش-par 74 در استعمار باشگاه های کشور که در سمت چپ او در شش زیر برای این هفته و در یک سهم از 32 محل.

نه تنها McIlroy قادر به کوه شارژ اما او نیز به پایان رسید و در هفته چهار عکس بازگشت از آفریقای جنوبی به اسم روری Sabbatini که به ضرب گلوله یک دیو-رایگان پنج-تحت-par 65 به پایان چارلز شواب چالش در به اشتراک گذاری از جای 14.

“من به عنوان یک شروع بد” گفت: McIlroy. “آمار سست شات دوم در اولین سوراخ از بالا به سمت راست و سپس مرتب کردن بر اساس آشفته در اطراف و در زمان دیو وجود دارد بنابراین ایده آل نیست شروع می شود.”

برگر در جشن پیروزی خود را در تگزاس (گتی)

چهار بار عمده قهرمان به هفته با مقدار زیادی از اعتماد به نفس به عنوان او تا به حال شش top-10 پس از اتمام در شش شروع می شود در تور PGA این فصل از جمله برنده شدن در WGC-HSBC قهرمانان رویداد در ماه نوامبر گذشته در شانگهای.

در عین حال McIlroy هرگز به خود یک فرصت در روز یکشنبه به عنوان او خود را باز کرد دور نهایی با دیو و پس از آن کاهش یافته است یکی دیگر از پنج عکس بیش از یک بدبختی شش سوراخ کشش قرار داده است که او در بیش از شش روز از رفتن به نوبه خود.

McIlroy پاسخ با مرغک در سوراخ 10 اما پس از آن آسیب شد و در حال حاضر انجام می شود. پس از یک دیو در 15 McIlroy birdied دو از نهایی خود را سه سوراخ خواهد شد و در حال حاضر تمرکز در هفته آینده RBC میراث در Hilton Head Island, South Carolina.

“باد شد تا امروز. شما نمی باید که مقدار آن را به نوعی نشان می دهد و از دست رفته یک زن و شوهر از سبزها در اشتباه و نقاط ساخته شده bogeys” گفت: McIlroy.

“شما می دانید نوع بازی تمام راه را به پایان شات مناسب و معقول به عقب نه. من یک زن و شوهر زیر در پشت” گفت: McIlroy. “اما در مقابل نه من فقط به یک شیار و بازی بد اجرا شود و بدیهی است که من را از این مسابقات است.”

برگر در ضمن هیجان زده شد به بیش از خط و تصرف خود را سوم عنوان و پس از غلبه بر آسیب-آمار طلسم که او را دیدم جست و خیز کردن رتبه بندی جهان در چند سال گذشته است.

“من خوشحالم که هیچ کس در مورد آن چرا که آن را قطعا سخت تر به بیرون رفتن وجود دارد و برنده هنگامی که شما نگران آن” ایران برگر گفت: پس از برنده شدن در یک حذفی در اولین سوراخ اضافی.

“وجود دارد بسیاری از بار امروز که در آن من می توانم آن را داده اند و یا اجازه دهید فشار به من, اما من آویزان در آن وجود دارد و من عملا برخی از بهترین گلف من شش سال گذشته پنج سوراخ امروز.”

رادیو فردا کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید