Ronnie o'sullivan در های فرمول یک بزرگ Ayrton Senna این ذهنیت برنده: "من فکر می کنم شما با آن متولد'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Ayrton Senna زده از ترس به رانندگان فرمول یک دور و گسترده و Ronnie o'sullivan reckons او همان بازیکنان در جدول اسنوکر.

برزیل مسابقه بزرگ با هجوم به یک خطر ناک سه برابر F1 جهان عناوین بین سالهای 1988 و 1991 با فاینال شکوه crowning در مسیر قبلی o'sullivan قبل از ازدواج عنوان در بوته دقیقا ده سال.

سنا را Suzuka هژمونی آن سال بود که دقیقا 5,842 مایل – به عنوان کلاغ مگس – از شفیلد اما 15 ساله راکت نگه داشتن زبانه نزدیک از دور مناقصه به کانال روح F1 بزرگ به عنوان او سوار بر خیره کننده اسنوکر حرفه ای.

44 ساله رفته است به ادعای 36 رتبه بندی رویدادهای پس و معتقد است که او و سنا مشابه تاثیر بر مخالفان.

"در پایان روز شما می توانید توانایی به همان اندازه به عنوان دوست دارید و تمرین برای ساعت به عنوان بسیاری از شما می خواهم اما شما نمی توانید به کسی که لبه," او گفت: کارتهای جدید.

"این کمی مانند داشتن Ayrton Senna در پشت خود بال آینه – آیا وجود یک جمعیت وجود دارد یا نه شما فقط فکر می کنم "من می توانم احساس او تنفس پایین گردن من'.

"من فکر می کنم شما با آن متولد – تایگر وودز Ayrton Senna و شما نگاه کنید در همه ورزشکار بزرگ آنها آمده است همراه با آن و آنها فقط رشد در آن جو است.

"همه کار می کند به همان اندازه به عنوان سخت هر کس قرار می دهد 10,000 ساعت و همه می خورد درست می کند و هر آنچه اما برخی از افراد فقط با استعداد در مناطق خاص.

"من همیشه فکر می کنم برندگان همیشه برندگان و دیگران را همیشه اعداد را تشکیل می دهند – آنها ممکن است برنده شدن در این مسابقات اگر اسنوکر خدایان در حال نگاه کردن در آنها وجود دارد اما تنها چند بازیکن که می توانید برنده زمانی که آنها قرار نیست به نفع خود."

O'sullivan یورش برده و بیشتر به عنوان جهان در سال 2004, 2008, 2012 و 2013 است اما موفق به پیشرفت گذشته هشت در بوته پس از سال 2014 به صبر برای کاهش شکاف در Stephen Hendry رکورد هفت عناوین می رود.

او این شانس را برای قرار دادن که درست در Betfred قهرمانی جهان در پایان این ماه اما پایدار یک فصل پر از دست انداز در مدار اما با رفتن به اوج از اسنوکر تقویم رتبه شماره 6.

این موشک هنوز به پیدا کردن خود را در دور اول حریف اما با پتانسیل آخرین 16-برخورد در برابر جهان No11 Ding Junhui بلندی او تخمین می زند که بتوان استعداد در جدول هرگز او را ترک کند.

"زمانی که من بازی خوبی مردم به نگه داشتن او را با این" اما به نوعی من پیدا کردن یک راه برای گرفتن در و 40 دقیقه بعد آنها 6-1 پایین و تفکر " چه اتفاقی افتاد؟'" او اضافه شده است.

"این دلیل است که شما تحمیل نوع خود را از بازی در کسی که به خاطر شما می توانید این نوع از فشار – آیا وجود یک جمعیت یا نه – که آن را در مورد اینکه آیا این مخالفان می تواند به مقابله با.

"اگر آنها می توانید آنها بدیهی است که نیاز به رفتن به تخته رسم و خودتان را به یک بازیکن بهتر است بنابراین شما می توانید تا پایان انجام است که به مخالفان است.

"این است که چگونه شما برنده مسابقات واقعا...."

زنده اسنوکر بازگشت به کارتهای جدید و کارتهای جدید برنامه. سازمان دیده بان در مسابقات قهرمانی جهان و مقدماتی از 21 جولای – 16 اوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن