خرید رپورتاژ

Rollable TV Shelf
عکس های اعتباری: Joonhyuk هنگ طریق Yanko Design
به نام Rollean این innovatible rollable مجموعه تلویزیونی به نظر می رسد مانند یک نرمال قفسه زمانی که استفاده نمی کنید اما در فشار یک دکمه آن را آماده برای سرگرم کردن. قرار داده و آن را رول تا به قفسه یا جدول خود را, بنابراین شما هنوز هم قادر به استفاده از آنها به جای فقط باید صفحه نمایش نشستن در یک بیکار محوطه. ادامه مطلب اضافی برای تصاویر.


Rollable TV Shelf
Rollable TV Shelf
Rollable TV Shelf
Rollable TV Shelf
Rollable نمایش دارای مزیت های مختلف بیش از شیشه ای از جمله بهبود دوام و سبک وزن و نازک تر ابعاد و توانایی تولید آنها را کاملا خمیده. برای کسانی که بدانم قابل توجه ترین تفاوت بین شیشه و یک rollable صفحه نمایش است که صفحه نمایش منطقه از دومی می تواند بزرگتر از دستگاه خود را.

TCL 50S425 50 inch 4K Smart LED Roku TV (2019)
TCL 50S425 50 اینچ 4K Smart LED Roku تلویزیون (2019)

  • ابعاد (W x H x D): تلویزیون بدون پایه: 44. 1 X 25. 7 × 3. 2 اینچ تلویزیون با پایه: 44. 1 X 28 X 8 اینچ
  • هوشمند قابلیت ارائه تمام محتوای مورد علاقه خود را با بیش از 500, 000 فیلم و تلویزیون در دسترس از طریق ساده و شهودی Roku تلویزیون
  • جفت 4K Ultra HD با وضوح تصویر با کنتراست و رنگ و جزئیات از محدوده دینامیکی بالا (HDR) برای واقعی تصویر
  • مستقیم روشن LED تولید تصویر بزرگ با کیفیت. ایستاده جدایی فاصله 39.6 اینچ
  • ورودی: 3 HDMI 2. 0 with HDCP 2. 2 (یکی با HDMI ARC), 1 USB (media player), RF, کامپوزیت, جک هدفون های نوری و صوتی خود را از اترنت


با وجود صفحه تخت صفحه نمایش فن آوری در حال حاضر با داشتن شده است به طور گسترده ای استفاده می شود برای بیش از 40 سال, شده اند وجود دارد بسیاری از تغییرات در این صنعت است که تمرکز بر توسعه سبک تر و نازک تر محصول است که آسان تر برای حمل و همچنین به عنوان فروشگاه. با تشکر از ادامه توسعه rollable نمایش در سال های اخیر محققان توافق دارند که انعطاف پذیر پانل مسطح, صفحه نمایش, فن آوری بسیار زیاد است و بازار بالقوه در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im