ربات دانشمند نشان داد و آن را در حال حاضر ساخته شده خود را برای اولین بار دستیابی به موفقیت

یک ربات دانشمند قادر به انجام آزمایش های خود ساخته شده خود را برای اولین بار کشف یک مطالعه جدید نشان داده است.

محققان در دانشگاه لیورپول ساخته شده است این تلفن همراه هوشمند ربات شیمیدان به امید حل طیف وسیعی از مشکلات پژوهش.

شبیه به یک انسان محقق اول-از-آن-نوع ربات است که قادر به استفاده از استاندارد تجهیزات آزمایشگاهی با خود انسان نما اندام و همچنین تصمیم گیری های خود را در مورد آن آزمایش را انجام دهد.

بر خلاف انسان, اما, 400 کیلوگرم ماشین می تواند فکر می کنم در 10 ابعاد و قادر به کار کردن تا 21.5 ساعت در روز – توقف تنها برای شارژ خود باتری.

“استراتژی ما در اینجا به طور خودکار محقق به جای ابزار” گفت: پروفسور اندرو کوپر از دانشگاه گروه شیمی و مواد نوآوری کارخانه.

“این باعث ایجاد یک سطح از انعطاف پذیری که تغییر خواهد کرد هر دو راه کار ما و مشکلات ما می تواند مقابله. این فقط یکی دیگر از دستگاه در آزمایشگاه: جدید superpowered عضو تیم و آن آزاد کردن زمان برای انسان محققان به فکر می کنم خلاقانه.”

این ربات اولین بار کشف و پس از انجام 688 آزمایش بیش از 8 روز منجر به تولید یک “پلیمری photocatalyst” است که شش بار فعال تر از موجود کاتالیزور.

امید است که این ربات می تواند در نهایت مقابله با مشکلات پیچیده فراتر از توانایی انسان با جستجوی وسیع و ناشناخته شیمیایی فضاهای. این می تواند شامل پیدا کردن مواد برای انرژی پاک تولید داروی جدید فرمولاسیون.

یک مطالعه جزئیات این ربات کشف شد منتشر شده در مجله علمی طبیعت در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>