Robot Scientist
دانشگاه لیورپول محققان ساخته شده است یک ربات هوشمند دانشمند است که می تواند کار nonstop 24-7 و انجام آزمایش توسط خود را. این ربات می تواند در تصمیم گیری های خود را که در مورد آزمایش های شیمی برای انجام بعدی دارای ابعاد انسان نما است و قادر به کار در یک استاندارد آزمایشگاهی با استفاده از ابزار درست مانند یک انسان محقق می کند. بر خلاف آن در زندگی واقعی همتای این 881-پوند ربات می تواند فکر می کنم در 10 ابعاد و با این نسخهها کار برای 21.5 هر روز از ساعت توقف فقط برای شارژ. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.آن چنان کارآمد است که آن را انجام 688 آزمایش بیش از 8 روز کار برای 172 از 192 ساعت است. این به معنی آن ساخته شده 319 حرکت تکمیل 6,500 دستکاری و سفر در مجموع فاصله از 1.35-مایل است. ربات مغز با استفاده از یک الگوریتم جستجو به حرکت 10-فضای سه بعدی از بیش از 98 میلیون نامزد آزمایش. این دادهها به منظور تصمیم می گیرید بهترین آزمایش برای انجام بعدی بر اساس نتایج قبلی است.

فروش

LEGO MINDSTORMS EV3 31313 Robot Kit with Remote Control for Kids, Educational STEM Toy for Programming and Learning How to Code (601 pieces)
LEGO MINDSTORMS EV3 31313 کیت ربات با کنترل از راه دور برای کودکان, آموزشی, بنیادی, ابزار جنسی برای برنامه نویسی و یادگیری چگونه به کد (601 قطعه)

  • سازندگان در تمام سنین را دوست دارم ساختمان و برنامه نویسی خود را به طور کامل کاربردی ربات به راه رفتن و صحبت کردن و حتی بازی و یا تکمیل وظایف! این آموزشی بنیادی ربات اسباب بازی می سازد مهندسی سرگرم کننده برای هر کسی که آن را می سازد.
  • LEGO MINDSTORMS EV3 ساخته شده است با 601 قطعات و شامل هوشمند EV3 آجر 3 سروو موتور به همراه رنگ را لمس کنید و حسگرهای مادون قرمز. اتصال با دستگاه های هوشمند خود را و دانلود رایگان EV3 برنامه نویس برنامه برای کنترل ربات!
  • LEGO MINDSTORMS EV3 همراه با راهنمای های مختلف 17 رباتیک طرح های خود را با ویژگی های منحصر به فرد. سازندگان می تواند برنامه خود را به ساقه روبات به بحث در, راه رفتن, شتاب, شلیک به اهداف و بیشتر! کودکان و نوجوانان خواهد شد عشق این خلاق و آموزشی اسباب بازی!
  • LEGO MINDSTORMS ساختمان اسباب بازی سازگار با تمامی لگو ساخت و ساز مجموعه های خلاق ساختمان.کامل تکنولوژی, ابزار جنسی, اگر شما می خواهید برای ساخت ربات خود را و کشف بی پایان فعالیت های یادگیری
  • اصلی ربات SPIK3R است که بیش از 16″ بالا 14″ و 15″ گسترده است.

بزرگترین چالش این بود که سیستم قوی. به کار مستقل بیش از چند روز و ساخت هزاران ظریف دستکاری شکست رای برای هر وظیفه باید بسیار کم است. اما به محض این که انجام شده است این ربات باعث می شود دور و اشتباهات کمتر از یک اپراتور انسانی” گفت: دانشگاه لیورپول دانشجوی دکتری Dr بنیامین برگر که ساخته شده است و برنامه ریزی ربات.