ربات پهپاد با الهام از جهان سریع ترین پرنده می تواند به عنوان ‘paraglider, هواپیما و هلیکوپتر’

بال بال زدن هواپیماهای بدون سرنشین با الهام از جهان سریع ترین پرنده را توسعه داده است که می تواند یک روز پیدا کردن استفاده کنید در همه چیز از نظارت عملیات به گرده افشانی گل.

یک تیم بین المللی از محققان طراحی شده 26 گرم ornithopter هواپیماهای بدون سرنشین به, شناور, dart, سر خوردن و فرو رفتن درست مثل یک سویفت, ساخت آن را به مراتب متنوع تر از سنتی دار کوادکوپتر هواپیمای بدون سرنشین.

“بر خلاف معمول quadcopters ها ، که کاملا سرزده و بسیار چالاک بیولوژیکی الهام گرفته از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می شود می تواند بسیار موفقیت آمیز در طیف وسیعی از محیط های گفت:” دکتر یائو-Wei چانه تحقیقات دانشمند از دانشگاه ملی سنگاپور که رهبری این پروژه است.

“وزن سبک و آهسته ضرب و شتم بال ornithopter به شمار کمتر در معرض خطر به عموم که دار کوادکوپتر هواپیماهای بدون سرنشین در این رویداد از یک تصادف و با توجه کافی محوری و قدرت بانک ها آن را می تواند اصلاح شود برای حمل های مختلف بر روی کامپیوتر کاربر با توجه به آنچه مورد نیاز است.”

محققان انتظار اولین استفاده تجاری از هواپیماهای بدون سرنشین می تواند در نظارت بر جمعیت های بزرگ و یا بازرسی محصولات در زمینه های.

این تیم بر اساس هواپیماهای بدون سرنشین را طراحی سریع برای هر دو سرعت آن سریع می توانید سبقت گرفتن یک peregrine falcon در سطح پرواز – بلکه آن فیلیپ.

“وجود دارد موجود ornithopters است که می تواند پرواز به جلو و عقب و همچنین گردان و هواپیمای بی موتوری پرواز, اما تا به حال آنها نشده است قادر به شناور و یا صعود. ما باید غلبه بر این مسائل با ما نمونه” گفت: استاد Javaan Chahl یک مهندس هوا فضا از دانشگاه جنوب استرالیا که درگیر در پروژه است.

“سه گانه نقش بال زدن برای نیروی محرکه آسانسور و بکشید ما را قادر به تکرار الگوهای پرواز تهاجمی پرندگان ساده دم کنترل. اساسا ornithopter هواپیماهای بدون سرنشین است که ترکیبی از پاراگلایدر, هواپیما و هلیکوپتر.”

قادر به سرعت تا 8 متر در ثانیه رباتیک هواپیماهای بدون سرنشین است که هنوز هم یک راه طولانی کردن 31 متر در هر ثانیه است که آن بیولوژیکی همتای قادر به رسیدن به.

“اگر چه ornithopters هستند نزدیک به بیولوژیکی پرواز خود را بال زدن بال نیروی محرکه پرندگان و حشرات چندین مجموعه از عضلات را قادر می سازد که آنها را به پرواز فوق العاده سریع, برابر بال خود را پیچ و تاب و باز پر شکافها و صرفه جویی در انرژی” Dr چانه گفت.

“بال خود را چابکی اجازه می دهد تا آنها را به نوبه خود بدن خود را در هوا در حالی که هنوز هم زدن در سرعت های مختلف و زاویه… در اکثر, من می خواهم بگویم ما در حال تکرار 10 درصد از بیولوژیکی پرواز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید