رابرت شیهان: “همه چیز که نه دولت خط می شود دارای برچسب یک تئوری توطئه’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Nobody موظف است به انجام هر کاری در زندگی” اعلام کرد رابرت شیهان با قید قدرت از تمرکز حواس گورو. ایرلندی بازیگر مو نمی کاملا به عنوان وحشی به عنوان آن را در چتر آکادمی‘s فصل دوم – که در آن شخصیت کلاوس تبدیل به یک shamanic رهبر فرقه در دهه 1960 امریکا – اما او حفظ هوا از یک مرد که زمان صرف شده در گوا; که مدیتیشن به طور منظم; که در برخی از راه های معنی دار به نظر می آیند با خود است.

ما در حال صحبت کردن در بیش از زوم چند روز پس از Kanye West اعلام کرد او خواهد بود در حال اجرا برای رئيس جمهور. من تا به حال پیشنهاد شده است که افراد باید مسئولیت خود را به استفاده از پلت فرم برای فعالیت سیاسی. شیهان مخالف است. “فقط به خاطر اینکه کسی معروف نمی کند و آنها را ملزم به تبدیل شدن به یک سیاستمدار” او می گوید. “ما هرگز نباید انتظار داشت که از مردم است. انتظار فعالیت سیاسی از کسی که نمی سیمی که در راه است مانند تلاش برای انتظار backflips از f*** * * * در’ جک راسل. برخی از جک Russells می توانید آن را انجام دهید! و دیگران نمی توانند. و دیگران نمی خواهید به.

32 ساله شمارش خود را به عنوان غیر-سیاسی – “من هرگز به خصوص سیاسی سیمی که در خود یک بیت از یک لوکس” – اما این فقط نیمی از حقیقت است. شیهان صفحات رسانه های اجتماعی ارائه یک تصویر لحظهای از آرمان های – دیده می شود در لینک کلیک کنید برای اهدای صفحات سیاه زندگی توجه قرار وثیقه بودجه و جمع آوری اعانه برای بی خانمان ترانس زنان است. او همچنین یک حامی تئاتر صنعت که در آن یک بار او قطع دندان های خود را.

آن را در تلویزیون که شیهان اول بد نامی هر چند به عنوان کنایه ناتان در کانال 4 antiheroic ابرقهرمان درام Misfits تقریبا از یک دهه پیش. او در توصیف این پروژه به عنوان “دوست داشتنی زرق و برق دار حافظه برای من” – اما چتر آکادمی بود کل بازی توپ های مختلف. با توجه به Netflix بکشد خود, آمار, اول, فصل تاریک, sci-fi, درام, فیلم در مورد یک خانواده ناکارآمد از ابرقهرمانان شد بازدید بیش از 45 میلیون خانوار. شیهان عملکرد به عنوان کلاوس یک pansexual معتاد به مواد مخدر است که می تواند در برقراری ارتباط با مردگان بود که اغلب به طور خاص توسط منتقدان به عنوان یکی از نشان می دهد بهترین است.

شیهان قبلا بستری capitalising در افراد مشهور به طور خلاصه اشاره به برخوردهای جنسی با طرفداران زن. شاید برخی از نحوهی من پیشنهاد می کنم بین نفس-تغذیه فرقه کلاوس در ایجاد چتر آکادمی و این بازیگر تجربه خود با شهرت. “این خنده دار است شما باید بگویم که” او پاسخ “چرا که قبل از چتر آکادمی, nah ، شما می خواهم به نشان می دهد تا به یک والاتر اما همه جیغ و فن هیستری خواهد بود از منظره رژه. اما پس از چتر آکادمی, من یک زن و شوهر از حوادث در شمال امریکا – یکی در مونترال و یکی در شیکاگو – و این کمی مانند یک فرقه در زمان.”

او جلب خودش. “نه این که آن را کردم culty” او می افزاید. “آن را مانند مردم در تلاش بودند به بازیگران من به عنوان نوعی از رهبر. اما از آن رو شدید و وجود دارد مقدار زیادی از اشک است.” برای همه آن sci-fi استادی به نظر می رسد چتر آکادمی موفق به ارتباط با مردم و نه عمیق سطح. “وجود دارد یک فوران احساسات از افراد جوانتر و جوانتر عجیب و غریب مردم” شیهان می گوید: “چه کسی گفت که این تصویر از کلاوس واقعا به آنها کمک کرد, کمک آنها می آیند. مردم مشتق شده به معنای بزرگ از آن را و شما نمی توانید بپرسید بهتر است که به عنوان یک بازیگر.”

در کلاوس و بورس‘ ناتان شیهان سرآمد در حلول شخصیت های ظاهرا به عنوان بازیگر طنز امداد با صمیمی محافظت ترحم. اما خیلی به توان گفت برای کمدی خود را – برای گونه های برامده با تکبر راه رفتن افسار گسیخته که با او ساخته شده نقش خود را دارد. سوال من در مورد ادعای خود را در صفحه ویکیپدیا: در حالی که در حال رشد در کبه, ایرلند, او یک سال را صرف اجرای استندآپ کمدی. او می خندد. “این شرم آور است که به پشت سر هم حباب که. من می خواهم عشق را به نگه دارید که در خارج وجود دارد به عنوان اسطوره و افسانه… برخی بی معنی دروغ در مورد من گذشته است.” در واقع خود را “کوتاه اب شلپ شلپ کردن در کمدی صنعت” به مبلغ یک زمان کوتاه صرف به عنوان یک 17 ساله Shep Gordon-سرحال پروموتر (“من استفاده می شود کاملا مشاغل زمانی که جوان بودم”) که درون منفجر زمانی که او در حال غرق خود را “نهایی” سوم فرفره به ستاره در یک فیلم کوتاه در دوبلین.

او با دقت رد این تصور که عجیب و غریب, نقش, مانند کلاوس باید محفوظ عجیب و غریب بازیگر نقش اول مرد: “من فکر می کنم شما می خواهم انکار خودتان برخی از جالب دیدگاه برخی از جالب اجرای برنامه در آینده اگر شما ساخته شده است که قانون سخت و سریع.” شیهان تغذیه در دیدگاه های مختلف – او ساکنان برخی از 20 از آنها برای نوشتن یک کتاب از شخصیت محور داستان های کوتاه خود را به تازگی به اتمام مستند پروژه. او قطعا به من اعتصاب به عنوان کسی که مشتاق به دیدن به سر افراد دیگر. او متوجه Midsommar پوستر بر روی دیوار پشت سر من و می پرسد چه “کلیک” در مورد آن. “آن اجتماعی اعوجاج?” این نگاه trippy من شانه را بالا انداختن.

رابرت شیهان کلاوس تبدیل به یک ناجی رهبر فرقه در فصل دو از ‘چتر آکادمی’ (Christos Kalohoridis/Netflix)

شیهان نیست ادعا برای به اشتراک گذاشتن کلاوس ماده-سوخت, شیوه زندگی کند اما افراط اسید-tripper را بی اعتمادی ما تجویز واقعیت است. سال گذشته در مصاحبه با معاونبازیگر بود که نقل است 9/11 حملات تروریستی بودند بخشی از یک “پوشش توسط دولت آمریکا”. او در حال حاضر به توصیف این را به عنوان یک “غلط نقل” و “یک بیت از یک ارایش” اما می افزاید: “من فکر می کنم همه چیز این است که این خط گفت: دولت می تواند فشرده زیر پرچم ‘تئوری توطئه’. من فکر نمی کنم که مفید است. هر چیزی را که نشاندار شده با این واژه ها می شود demeaned هستند. وجود دارد تئوری های توطئه است که می گویند که ماه یک انسان ساخته شده, ساخت, درخشان کردن ذهن-کنترل اشعه در همه ما است. و پس از آن وجود دارد در حال توطئه است که دیگر موجودات مختلف در این کهکشان و این جهان فراتر از آن وجود داشته باشد.”

او در ادامه به وضوح شیفته این موضوع است. “بیگانگان ، بیگانگان من نسبتا اگاه درست باشد. من فکر می کنم تئوری توطئه عنصر بیگانگان شده است تحت فشار قرار دادند به پشت گفتگو. از آن شده است در چشم ساده پنهان با کاهش اعتبار خود را. من فکر می کنم وجود دارد جوامع دیگر وجود دارد که نگران این واقعیت است که ما بالغ فن آوری به نقطه که در آن ما باید بمب است که می تواند به از بین بردن تمام سیارات اما ما از نظر معنوی نمی بلوغ احساسی در همان نرخ. من فکر می کنم فن آوری ما رسید جلوتر است.”

با این نقطه درونی خود گورو است که در نیروی کامل است. “این شگفت انگیز است چگونه بسیاری از ماسک نفس انسان می شود. به عنوان یک گونه ما درآورده فقط کمی در جهت ‘تو به تنهایی وجود دارد هیچ چیز دیگری در جهان مثل شما – در مورد آن نگران نباشید.’ که فقط نفس صحبت کردن عزیز من. که فقط نفس صحبت کردن است.”

آوردن این گفتگو به منظومه شمسی ما, من بپرسید در مورد جان اف کندی. من نمی خواهید به از بین بردن چتر آکادمی‘s, فصل دوم, اما شما نمی توانید مجموعه ای از یک مجموعه تلویزیونی در دالاس در سال 1963 بدون مالش در برابر ترور کندی در برخی از راه یا دیگری. آیا شیهان مشترک به هر یک از این مناجات از تئوری های توطئه در اطراف رئیس جمهور سابق را به مرگ ؟ “من می خواهم فقط به نظر من مطلع” او پاسخ circumspectly. “نظر زمانی که شما انجام یک بیت از مشق و آن را احساس می کند حق را در قلب خود را. دیگر از آن بیکار spouting – به خصوص برای اعضای مطبوعات – من فکر نمی کنم به خصوص مفید است. شما می دانید ؟ اصلا درک در نی.” آن را ممکن است یک گورو به آن را می دانم, اما این کلمات عاقلانه واقع است.

چتر آکادمی فصل دو می رسد در Netflix بکشد در 31 جولای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>