در اینجا آن است. ریوردیل تصمیم گرفت برای پاسخ به این فصل بزرگترین اسرار این هفته تا راه را برای ماه آینده بزرگ موسیقی قسمت. به ما آموخته هفته گذشته Jughead است که در واقع زنده است, که بدان معنی است که نشان می دهد بسیاری از تبیین کنند. و است که دقیقا آنچه در آن می کند. این قسمت باز می شود با طولانی کمی از روایت از Jughead توضیح می دانستند که چه و زمانی که. معلوم Jellybean آن را نمیفهمد تقریبا بلافاصله و بتی گفت FP فقط قبل از سازماندهی حزب جستجو. هرمسا نمیفهمد که داستان نبود به عنوان برش و خشک آن را به عنوان به نظر می رسید اما فکر بتی و ورونیکا کشته Jughead به طوری که آنها می تواند با هم. او اشتباه است اما من خواهد بود بنابراین در اینجا برای این داستان. است وجود دارد یک طنز یا fanfic کجا که اتفاق می افتد ؟ من نیاز به آن را ببینید در حال حاضر.

به عنوان Jughead پیچد تا توضیح خود را نشان می دهد نمی تواند کمک کند اما به ما یک آخر, اذیت کردن. فقط به عنوان او در مورد به ما بگویید که چه هرمسا حفر کردن در دانا در پایان هفته گذشته قسمت بتی وقفه او. من حدس می زنم نشان می دهد مانند که نیاز به اتفاق می افتد و بعد در قسمت. در حال حاضر Jughead و بتی نیاز به ذخیره کردن آن همه برای Stonewall بچه ها. آنها قطع بحث و گفتگو در مورد جرم و مجازات که حتی Jughead امتیاز کمی در بینی. بتی قفل درب و Jughead می رود بیش از همه چیز به او آموخته کل این فصل است. ما خودمان یک بطری قسمت بچه ها. حداقل برای دو سوم.

Doralyn Mui به عنوان جوآن برکلی, Cole Sprouse به عنوان Jughead جونز و لیلی Reinhart به عنوان بتی کوپر — عکس:Bettina استراوس/The CW

Jughead آغاز می شود با حوادث هالووین, زمانی که او دارو را در یک تابوت و بازگشت به پیدا کردن گوزن شمالی رفته است. معلوم می شود آقای پیکور مسئول گوزن سریع خارج شوید. پیکور استخدام گوزن شمالی به مدرسه به بازی فوتبال. سپس در اطراف هالووین, پنوماتیک, فشار گوزن شمالی برای پیوستن به ارتش. Jughead ارقام پیکور صرفه جویی شد گوزن از قتل است. از آنجا Jughead حرکت بر روی پیکور خودکشی. معلوم نبود به عنوان Jughead در ابتدا تصور فشار از دوپانت به نگه داشتن منشاء باکستر برادران کتاب یک راز است. و نه آن را دانا داستان در مورد یک امر است. آن گناه. به عنوان بتی اشاره Stonewall چهار همه ناپدید شد در همان زمان که کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد در زمان بیش از باکستر سری برادران. چالش هر زمان به تدبیر a perfect murder. Jughead متوجه شدم که واقعا به معنای ارتکاب کامل قتل است. پیکور کسی کشته به دریافت قرارداد. هر چند او ذخیره می خواهم گوزن از تبدیل شدن به قربانی بعدی گناه هنوز هم به او کردم.

بتی و Jughead ادامه به توضیح این حوادث به طور مستقیم بعد از مرگ آشکار. آن را پر می کند در برخی از, اما نه همه شکاف. سه نفر از دوستان همه انجام CPR در Jughead آوردن او به زندگی است. درخواست او هیچ بیمارستان است که چه چیزی باعث بتی به درخواست چارلز’ کمک کند. پس از آن, او سه روز در یک FBI بیمارستان ناخودآگاه. تمیز کردن صحنه و لباس-سوختن بود در مورد Jughead انجام آن را ندارد. بسیار خوب, من می توانم بیشتر به بسته بندی کردن سر من در اطراف این توضیح نمی کند آن را رفع هر تناقض. بتی حافظه هیپنوتیزم و کنترل مورچه و ورونیکا اقدامات لازم نیست که هر گونه انگیزه آنها. در حال حاضر روشن است او فقط کسانی که همه چیز به این دلیل که داستان مورد نیاز خود را به.

سارا Desjardins به عنوان دانا, شیرین, Cole Sprouse به عنوان Jughead جونز و مالکوم استوارت به عنوان فرانسیس Dupont — عکس:Bettina استراوس/The CW

در نهایت Jughead شروع به بسته بندی و به ارمغان می آورد همه چیز را به آقای DuPont. نه تنها او هماهنگ (هر چند نه از لحاظ فنی متعهد) قتل چهار Stonewall دانش آموزان او نیز به قتل می رساندند و دیگر اعضای اصلی نویسنده ، همه آنها می دانستند باکستر برادران سری به سرقت رفته بود. رفتن آنها به افشای DuPont اما همه آنها در درگذشت راحت حوادث است. این زمانی است که FP چارلز و Jughead جد همه نشان می دهد. معلوم می شود که Forsythe اولین راه می رفت در خانواده خود او آن را انجام داد زیرا او می دانست DuPont بود در آینده برای او. او صرف زمان زیادی را به عنوان او می تواند ردیابی کردن مدرکی علیه DuPont. و او آن را در بر داشت. یا حداقل به اندازه کافی از آن را برای چارلز به بازداشت. او دریافت نمی کند به چند دلیل DuPont می اندازد تا خود را از پنجره به بیرون در یک خودکشی که آینه آقای Chippings. ما برخی از جدی آتش بازی این هفته است.

پس از آن, آن فقط یک ماده از مرتب کردن که چه. چارلز تلاش می کند همه چیز او می تواند به حفاری تا برخی از خاک بر دانا, اما هیچ چیز چوب. حتی اگر دانا بود دستکاری جوآن او مصونیت دیپلماتیک. اف بی آی هیچ اهرم تا زمانی که او برگ و کشور نمی گردد. چارلز ارائه می دهد به رها کردن برت اتهام ضبط غیر قانونی جنسی از دانش آموزان و تنها به خاطر اقدام به قتل به اتهام اگر او تبدیل بیش از همه خود را در حمام. او را تهدید به انتشار بتی و Jughead این نوار اگر او دریافت نمی کند شیرین معامله است. چارلز برگ و اجازه می دهد تا FP و Jughead ضرب و شتم برخی از حس به او با پنجه بوکس. این در حالی است پس ما شاهد این سمت Jughead. من آن را از دست رفته.

Skeet Ulrich به عنوان FP جونز و لیلی Reinhart به عنوان بتی کوپر — عکس:Bettina استراوس/The CW

به اندازه کافی عجیب اگر وجود ندارد به اندازه کافی برای کشیدن دانا به بازداشت نشده است. و برای برخی از دلیل خاک هرمسا حفر کردن به او نمی آمد به بازی در Jughead را ارائه. معلوم بتی بود که صرفه جویی در آن. تقابل او دانا به عنوان او را به بسته بندی کردن سر به یک مدرسه متفاوت. انتشارات شرکت تبدیل باکستر برادران کتاب را به او, و آنها در حال راهاندازی آنها را به عنوان یک جدید تریسی واقعی سری. بتی نشان می دهد چه هرمسا یافت. دانا بزرگ شد یکی از زنان در دوپانت نوشتن و او به قتل او. بتی ارقام دانا برنامه ریزی شده همه از این جمله Jughead کامل قتل را به کنترل باکستر سری برادران و خراب کردن DuPont. بتی اما نه کاملا. دونا با چیزی برای پنهان کردن در حال حاضر می گوید بتی که مادر بزرگ او اختراع تریسی درست است که DuPont نیز به سرقت برده است. او نمی خواست انتقام. او می خواست او را مادر بزرگ ایجاد بازگشت.

آن را سخت به احساس مانند رمز و راز نوع petered در پایان وجود دارد. ما یک ترشح لحظه با DuPont خودکشی, اما ما نمی تطهیر از دیدن مردم برای پرداخت Jughead مرگ است. بتی فقط ارائه می دهد دانا حجت: رها باکستر برادران/تریسی درست قرارداد و یا بتی را هرمسا یافته است ، که کراوات دانا به Jughead را اقدام به قتل و به پلیس انگیزه. که همه این قطعنامه ما را دریافت کنید در حال حاضر. آن را احساس می کند کمی anticlimactic. این چیزی است که کل فصل تا به حال ساخته شده و در آن به پایان می رسد با دو نفر صحبت کردن در مورد وحی است که نسبت به همه چیز ریوردیل’s انجام می شود قبل نیست که تکان دهنده است. من حدس می زنم آن مهم است به یاد داشته باشید که در این فصل نشده است. وجود دارد مقدار زیادی از شانس برای این همه به عقب می آیند. و ما هنوز هم نمیفهمد چه چیزی اتفاق افتاده است به جاناتان.

لیلی Reinhart به عنوان بتی کوپر, Camila مندس به عنوان ورونیکا تسلیم و KJ Apa به عنوان مورچه اندروز — عکس:Bettina استراوس/The CW

رمز و راز از Jughead قتل حل شده است هر چند با وجود وضوح احساس نیم ساعت انجام می شود قسمت خود شد بسیاری از سرگرم کننده است. Cole Sprouse پای تا Jughead را توضیح خیلی خوب و نوشتن از آن همه است, گام تا کاملا, که من چسب به صفحه نمایش کل زمان. من نمی توانستم صبر کنید برای هر شکست تجاری به بیش از, بنابراین من می توانند یاد بگیرند چه چیز دیگری Jughead و بتی نمیفهمد بود. این یک راه سرگرم کننده برای پایان دادن به یک رمز و راز, حتی اگر آن را نمی کاملا چوب فرود.

ریوردیل خاموش است برای سه هفته بعد که به معنی این است که من نهایی ریوردیل روکش. من نمی قادر خواهد بود برای دیدن بقیه فصل را در اینجا بر روی کامپیوتر. من قطعا می خواهید به تماشای ، پس از مورچه Jughead بتی و ورونیکا همه قول داد به تحصیلات تکمیلی هم Kevin همه آنها را مجبور به ثبت نام برای تنوع نشان می دهد. هنگامی که ریوردیل می آید و ما در حال رفتن به در حال حاضر سالانه موسیقی قسمت. در این سال آن را Hedwig and the Angry Inch. اوه پسر. اگر سال گذشته Heathers هر گونه نشانه این است برای رفتن به یک شکوه trainwreck است. و من قادر خواهید بود برای لذت بردن از آن در حالی که نوشیدن. به شدت.

ریوردیل پخش چهارشنبه ها در 8 p. m. CW.

قبلا در ریوردیل:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im