Rina Sawayama می گوید جوایز واجد شرایط بودن قوانین در حال بررسی پس از جیوه جایزه گیری

Rina Sawayama اعلام کرده است که قوانین نگه داشتن خود از واجد شرایط بودن برای جیوه جایزه و جوایز بریت می تواند مجموعه ای برای تغییر.

در اوایل این هفته, انگلیسی-ژاپنی خواننده نشان داد که او آلبوم SAWAYAMA نشده بود نامزد این سال جایزه عطارد به دلیل ملیت بند در قوانین برای واجد شرایط بودن.

توصیف چگونه او گریه وقتی که او متوجه او نبود واجد شرایط که 29 ساله گفته معاون: “[به عنوان یک مهاجر] شما به یک سطح زمانی که شما لازم نیست که به نگرانی در مورد ملیت و وضعیت خود و اینکه آیا شما به این کشور است.

“چیزهایی که دوست دارم را به تمرکز شدید بود که آیا من حتی انگلیسی. فقط آن را بسیار ناراحت کننده است.”

اما پس از یک فوران پشتیبانی از طرفداران او که هشتگ “SAWAYAMAISBRITISH” روند در توییتر خواننده نشان داد به اخبار بی بی سی روز جمعه (31 جولای) که او شده است در تماس با دستگاه ضبط صوت بریتانیا صنعت مورد بررسی قوانین است.

“من واقعا خوشحال,” او گفت:. “من فقط می خواهم کمی Rinas در سراسر جهان که مهاجرت به انگلستان به عنوان کودکان به هر دلیلی به احساس به عنوان اینکه آنها می تواند رسیدن به عظمت فقط از طریق کار سخت و همچنین اهدا می شود برای آن است.”

Sawayama متولد ژاپن است اما زندگی در انگلستان برای 25 سال مداوم در مرخصی نامحدود باقی می ماند (ILR) ویزا.

هنرمندان با گذرنامه واجد شرایط برای اهدای جوایز موسیقی اما ژاپن اجازه نمی دهد که شهروندان خود را به دو ملیت. Sawayama توضیح داد که او نمی خواهید به از دست دادن است که سمت و هویت او گفت: “تمام خانواده من در ژاپن زندگی می کند. اگر آنها مریض است ؟ من نمی توانم خطر هر بار به هر گونه ورود به ژاپن است.”

با وجود دریافت critical acclaim, Sawayama خود با عنوان اولین آلبوم دیده می شد توسط طرفداران به عنوان قابل حذف از هفته گذشته جایزه عطارد کوتاه.

قبل از اینکه این موضوع را در اطراف واجد شرایط بودن قواعد ظهور, التون جان گفت که این خواننده شده بود “نادیده گرفته شده است”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>