Rina Sawayama ‘دل’ در که فاقد شرایط لازم برای جیوه جایزه و جوایز بریت

انگلیسی-ژاپنی خواننده Rina Sawayama نشان داد که او نمی واجد شرایط برای UK جوایز موسیقی.

با وجود دریافت critical acclaim, Sawayama خود با عنوان اولین آلبوم دیده می شد توسط طرفداران به عنوان قابل حذف از هفته گذشته جایزه عطارد کوتاه با Elton John با بیان اینکه Sawayama شده بود “نادیده گرفته شده است”.

اما صحبت کردن به معاوناین “XS” خواننده نشان داد که با وجود داشتن زندگی در انگلستان برای 25 سال و با توجه به خودش انگلیسی است واجد شرایط برای جیوه جایزه یا جوایز بریت با توجه به مرخصی نامحدود باقی می ماند ویزا.

توصیف لحظه ای که او متوجه او نبود واجد شرایط به عنوان “دلخراش”, Sawayama گفت: “من به ندرت ناراحت به سطح که در آن من گریه. و من گریه کردم.

“من به یاد داشته باشید که زندگی در اینجا … من احساس می کنم مثل من کمک به انگلستان در راه است که من فکر می کنم شایسته جشن گرفته بودن و یا حداقل اینکه واجد شرایط برای جشن گرفته می شود.”

او ادامه داد: “[به عنوان یک مهاجر] شما به یک سطح زمانی که شما لازم نیست که به نگرانی در مورد ملیت و وضعیت خود و اینکه آیا شما به این کشور است. چیزهایی مانند آن را به تمرکز شدید بود که آیا من حتی انگلیسی. فقط آن را بسیار ناراحت کننده است.”

برای واجد شرایط برای یک مرد انگلیسی 29 ساله خواهد نیاز به دو ملیت است که ممنوع در ژاپن است.

“آنچه که من فقط می خواهم برای همه جوایز به نگاه به مرخصی نامحدود و تغییر قوانین به چه Britishness به معنی به آنها” Sawayama گفت. “این به این جایزه بدن به تصمیم می گیرید چه Britishness واقعا شامل – خیلی از چیزهایی که آنها را جشن می گیرند که تنوع و فرصت است.”

یک BPI (صنعت دستگاه ضبط صوت بریتانیا) سخنگوی اظهار داشت: “هر دو جایزه بریت و هیوندای جایزه عطارد هدف به عنوان فراگیر به عنوان ممکن است در پارامترهای خود و فرآیندهای خود را و معیارهای واجد شرایط بودن به طور مداوم بررسی می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>