خرید رپورتاژ

Rimac Scalatan Vision 2080 Hypercar
عکس های اعتباری: Maximilian اشنایدر
خودرو طراح ماکسیمیلیان اشنایدر پیش بینی hypercar بر خلاف هر گونه دیگر آن را به نام Rimac Scalatan چشم انداز 2080. نه تنها آن است که طراحی شده توسط لیتیوم-اکسیژن باتری اما این ویژگی 3D-carboprinted شاسی ساخته شده از تیتانیوم-گرافیت آلیاژ محصور شده توسط آیرودینامیک و فوق العاده ناهموار گرافن پوسته بیرونی. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.هدف این است که برای به نمایش گذاشتن آن مواد آلی به عنوان ماشین استعاره استنشاق اکسیژن از هوا به شروع قدرت-تولید واکنش با باتری لیتیوم در داخل خود باتری. در داخل پیدا خواهید کرد یک جنگنده-jet-الهام کابین خلبان درست در وسط. در علاوه بر این به بدن چرخ نیز 3D چاپ شده با آلیاژ تیتانیوم آنها را قادر به تغییر الگوهای پویا بسته به سطح شما در حال سفر است.

Modarri Delux 3 Pack Build Your Car Kit Toy Set (S1,X1,T1) - Ultimate Toy Car: Make Your Own Car Toy - For Thousands of Designs - Real Steering and Suspension - Educational Take Apart Toy Car For Kids
Modarri Delux 3 پک ساخت ماشین خود را Kit مجموعه اسباب بازی (S1,X1,T1) – نهایی ماشین اسباب بازی: ساخت ماشین اسباب بازی – برای هزار طرح – Real فرمان و تعلیق – آموزشی را از هم جدا ماشین اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان

  • عالی بازی ارزش هدر ندهید پول در کوتاه مدت با محدود بازی ارزش آنها را به یک اسباب بازی که گذشته! Modarri اتومبیل بندان کودکان و نوجوانان با ارائه تن از بازی های هیجان انگیز امکانات. طراحی و ساخت درایو تولیدات خود را در هر راه که می خواهید!
  • سوخت و خلاقیت و اکتشاف بیشتر! – کشف هزاران نفر از اتومبیل طرح از یک مجموعه کوچک خود را در آهنگ های مسابقه دوستان خود را در تجارت و به اشتراک گذاری قطعات اختراع ترفندهای جدید رانندگی در هر زمین. با Modarri امکانات بی پایان و سرگرم کننده هرگز متوقف نمی شود!
  • واقعی, مکانیک جدی سرگرم کننده با تاثیری چشمگیر حاوی فرمان و سیستم تعلیق هر Modarri اسباب بازی ماشین مثل چیزی واقعی! قرار دادن انگشت خود را در صندلی راننده و کنترل کامل! تجمع سنگ, اجرای شکل-هشت – هرگز دوباره موقعیت دست خود را!
  • ساده دیوانه-ابتکاری! – این است که “نهایی ماشین اسباب بازی را تجربه کنند.” به اندازه کافی آسان برای جوانان, برای ساخت یک ماشین خود به خود به اندازه کافی با دوام برای رسیدگی بازی در فضای باز (فریم های فلزی پلاستیک سنگین مکانیکی قوی ارتباط). به طور کامل مدولار!
  • این MODARRI گارانتی – ما ایستاده پشت محصولات ما 100% و ارائه بدون خطر تضمین کند. اگر شما کاملا راضی با خرید خود بازگشت آن را بدون هیچ هزینه. Modarri ماشین ها دارای گارانتی مادام العمر – اگر بخشی تا کنون معافیت های ما جای آن را به صورت رایگان!

Rimac Scalatan Vision 2080 Hypercar
Rimac Scalatan Vision 2080 Hypercar
Rimac Scalatan Vision 2080 Hypercar
Rimac Scalatan Vision 2080 Hypercar
Rimac Scalatan Vision 2080 Hypercar
Rimac Scalatan Vision 2080 Hypercar

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im