ریحانا می گوید او احساس مانند یک “دلقک” در 2015 Met Gala: “من ترسیده بود به خارج شدن از ماشین که’

ریحانا باز کرده است تا در مورد احساس مانند یک “دلقک” در 2015 Met Gala که چگونه مهمانان دیگر بودند ،

روز چهارشنبه به من نیاز خواننده را باز کرد تا در مورد او قبل از فرش قرمز ناامنی در حالی که صحبت کردن با دسترسی به تلویزیون.

با توجه به 32 ساله که عینک زرد روشن Guo جزیره پرنس ادوارد, haute couture کیپ لباس شب با یک دوزی آموزش برای جشن و سرور را در چین: از طریق شیشه به دنبال موضوع است که در سال او به خاطر احساس ترس به خارج شدن از خودرو به دلیل او احساس او تا به حال overdressed برای رویداد مد.

“من به یاد داشته باشید که خیلی می ترسم از این خودرو چون من احساس مانند:” من انجام بیش از حد,'” او به یاد می آورد. “من در حال رانندگی بود گذشته روی فرش قرمز بود و من فقط دیدن, مانند لباسهای من بود:” آه خدای من, من یک دلقک مردم در حال رفتن به در خنده من. این مثل این است که بیش از حد.'”

“من فکر می کردم که. من دور خواهم سه بار من حتی به شوخی” به Fenty بنیانگذار اضافه شده است.

با توجه به ریحانا برخی از نگرانی های ناشی از اندازه مطلق از کیپ زرد که نیاز به “رقص”.

“طراحی رقص در ماشین و مانند ما تا به حال به چگونگی آن” او نشان داد. “چه کسی نشسته در درب ؟ از کجا کت بروید ؟ من کجا نشستن؟”

با وجود احساس overdressed این خواننده گفت: او در نهایت تصمیم گرفت “هر بیایید فقط برو” و پا بر روی فرش قرمز – اضافه کردن که او نمی “آن را پشیمانی”.

ریحانا عینک زرد کیپ برای 2015 Met Gala (گتی)

به عنوان الگوهای رفتاری است که منجر به از ساز و برگ زرد که در مقایسه با تخم مرغ یا املت, ریحانا آنها را به نام “افسانه ای”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>