ریحانا و توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی اهدا $15m به خدمات بهداشت روانی

ریحانا و جک دورسی باید تیمی را برای کمک مالی میلیون ها دلار برای خدمات بهداشت روان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

روز جمعه “کار” خواننده اعلام کرد که او کلارا لیونل پایه (CLF) — که پشتیبانی و بودجه آموزش و پرورش و برنامه های پاسخ اضطراری در سراسر جهان — همکاری با توییتر مدیر عامل #StartSmall ابتکار عمل به تعهد بیش از $15 m (£12m) به سازمان متمرکز بر پرداختن به تعدادی از مسائل در طول Covid-19 شیوع بیماری از جمله سلامت روانی ناامنی غذایی و از دست دادن درآمد.

در یک بیانیه مشترک در توییتر CLF گفت: “به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان نیاز به حمایت در جوامع سخت ترین ضربه وخیم باقی مانده است. این بودجه در حال حمایت از جوامع از رنگ های کم درآمد خانوار, تجاوز, جوانان, دانش آموزان در معرض خطر از مدرسه و دیگران در میان این واقعیت است که نابرابری نژادی در بالای این بیماری همه گیر است که ترکیب این بهداشت عمومی اورژانس.”

این Fenty زیبایی موسس سازمان برجسته شهرستانها از جمله شیکاگو و نیوآرک به عنوان مناطق که به طور خاص نیاز به کمک نوشتن: “در نیوآرک که یکی از بالاترین Covid-19 عفونت نرخ در کشور شهروندان ارشد خانواده های کم درآمد و بی خانمان افراد روبرو هستند غیر ممکن است تصمیم گیری های روزمره: آیا برای خرید مواد غذایی و یا پرداخت صورت حساب آب و برق در معرض خطر اخراج و یا خطر شلوغ پناهگاه است.

“در شیکاگو نژادی و نابرابری در حال کمک به برانگیزتر نامتناسب نرخ عفونت و مرگ و میر در میان سیاه و سفید و قهوه ای مردم است. و در سراسر ایالات متحده, بهداشت روان و پیشگیری از خودکشی پشتیبانی ارائه دهندگان — به خصوص کسانی که در خدمت کودکان و دانش آموزان در معرض خطر و تجاوز جوانان دیده می شود افزایش چشمگیر تقاضا برای خدمات خود را.

اهدا خواهد شد توزیع شده در میان تعدادی از سازمان ها از جمله ترور, پروژه, نیوآرک خدمات اضطراری برای خانواده شیکاگو سپرده گذاری مواد غذایی و ستاره درخشان توسعه جامعه در میان بسیاری دیگر.

این آخرین در یک سری از کمک های خیریه از popstar و tech رهبر.

در مارس ریحانا و دورسی تیمی برای اهدای $4.2 m (£3.4 m) نسبت به کمک به قربانیان خشونت های خانگی در میان stay-at-home دستورالعمل در طول بیماری همه گیر.


این دو گفت: بودجه خواهد “ارائه 10 هفته از پشتیبانی از جمله پناهگاه وعده های غذایی و مشاوره برای افراد و فرزندان خود رنج می برند از خشونت خانگی در زمانی که پناهگاه ها و حوادث در حال افزایش است”.

که همان ماه دورسی همچنین اعلام کرد که او تا به حال اهدا $1bn از سهام خود در شرکت Square به #StartSmall ابتکار که با تمرکز بر ارائه کمک به کسانی که مبتلا به کروناویروس و بهداشت و آموزش و پرورش از زنان جوان و دختران پس از همه گیر.

دورسی توضیح داد: در آن زمان که او می خواهد به تمرکز بر روی دختران’ سلامت و اساسی جهانی درآمد چرا که او معتقد است “آنها نشان دهنده بهترین راه حل های دراز مدت به وجودی مشکلات” رو به جهان است.


“این نیاز به طور فزاینده ای فوری و من می خواهم برای دیدن تاثیر در طول عمر من” او قبلا توییتی.

“من امیدوارم که این الهام بخش دیگران برای انجام کاری مشابه است. زندگی خیلی کوتاه است پس بیایید همه چیز را ما می تواند امروز برای کمک به مردم در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>