ریچارد کورتیس در میان 83 میلیونرهای خواستار بالاتر نرخ مالیات برای کمک به مبارزه با کروناویروس: ‘مالیات بر ما. مالیات بر ما. مالیات آمریکا

فیلمساز ریچارد کورتیس در میان 83 میلیونرهای خود را برای امضای یک نامه سرگشاده خواستار “اقدام فوری و قابل توجه” و “دائمی” افزایش مالیات برای ثروتمندان.

این چهار عروسی و یک تشییع جنازه مدیر قرار داده و نام خود را به این سند به عنوان بخشی از یک گروه که خود را میلیونرهای برای بشریت است که همچنین شامل دیزنی وارث ابیگیل دیزنی.

این نامه آنلاین منتشر شده پیشنهاد شده است که پول جمع آوری شده از افزایش مالیات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به جامعه از هرگونه تاثیر مخرب از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“به عنوان Covid-19 اعتصابات جهان” می خواند نامه “میلیونرهای مثل ما باید نقش اساسی در بهبود جهان ما.

“نه ما نه آنهایی که مراقبت از بیمار در بخش مراقبت های ویژه بخش. ما در حال رانندگی آمبولانس ها را که بیمار به بیمارستان است. ما در حال تهیه مواد غذایی در قفسه های فروشگاه و یا تحویل غذا درب به درب. اما ما پول زیادی از آن. پول است که به شدت مورد نیاز در حال حاضر ادامه خواهد داد و مورد نیاز در سال های آینده به عنوان جهان ما بازیابی از این بحران است.”

دیگر امضا کنندگان این نامه عبارتند از: Ben & jerry’s بنیانگذاران جری سبز و ایرلندی سرمایه داری جان O’Farrell.

در این نامه پیشنهاد شده است که این بحران می تواند فشار و نیم یک میلیارد نفر زیر خط فقر و گفت که “Covid-19 نمی تواند حل شود با موسسه خیریه, مهم نیست چقدر سخاوتمندانه”.

آن به پایان رسید با یک درخواست ساده: “پس لطفا. مالیات بر ما. مالیات بر ما. مالیات بر ما. حق انتخاب است. این تنها انتخاب است.”

شما می توانید متن کامل را بخوانید در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید