ریچارد بیکن نشان می دهد وحشت آمازون الکسا می گوید فرزندان خود در مورد آبی پیتر کوکائین رسوایی

ریچارد بیکن نشان داد که چگونه او با عجله به نوبه خود آمازون الکسا بعد از آن شروع به گفتن کودکان خود در مورد کوکائین رسوایی.

در سال 1998 بیکن اخراج شد از آبی پیتر پس از کوکائین استفاده قرار گرفت در مطبوعات تلخیص. پس از اخراج او ساخته شده یک عذرخواهی

صحبت کردن در مورد چگونه فرزندان جوان خود تقریبا متوجه بیکن گفت: خورشید او در خانه اش در لس آنجلس هنگامی که از آنها خواسته آمازون, الکسا ” که توسط ریچارد بیکن؟’

“و از آن می آید تا فورا” او گفت:. “‘ریچارد بیکن انگلیسی است که مجری تلویزیون است. او از کار اخراج شد آبی پیتر در سال 1998 برای گرفتن…’

“من شروع به پریدن کرد و گفت:” الکسا متوقف شود. متوقف شود.’

“گفتند: چه می گوئید متوقف کند ؟ چرا شما از کار اخراج شدند؟’. و سپس آنها را دوباره پرسید.”

ابراز سرخوردگی خود را بیش از دو دهه قدیمی حادثه هنوز مسلط داستان در مورد او حاضر بیکن اضافه شده: “و پس از آن است که سمت راست وجود دارد در سطح حتی اگر آن را 21 سال پیش.”

چگونه آن را تحت تاثیر او به کار در ایالات متحده گفت: “در آمریکا پیدا کردن آنها را خنده دار من فرض کنید. می آید تا به عنوان به زودی به عنوان شما آن را گوگل.

“مورد اول نیست ؟

“هر کسی که دارای یک بسیار بزرگ غالب رسوایی در زندگی خود از آن همیشه وجود دارد خواهد بود در بعضی از فرم پس از آن تا حدودی در مورد خود شما آن را با ساخت یک شوخی در مورد آن. یک راه خوب برای خود آن را به استفاده از شوخ طبعی.”

بیکن قبلا گفته رسوایی “تا به حال تاثیر بسیار زیادی” در زندگی او این است که “تقریبا به عنوان بزرگ یک بخشی از من در حال حاضر به عنوان یکی از اندام من”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید