بخش 2 آغاز شده زمانی که آن را راه اندازی در ماه مارس سال گذشته است. من حتی آن را به نام تنها غارتگر تیرانداز ارزش بازی. در حالی که درست بود در حالی که جانشینی دنده-nerfing تکه و بنابراین روایت رانده DLCs خدشه دار تجربه. دانستن fanbase نارضایتی گسترده سرگرمی بازگشت به ضرب المثلی تخته رسم به سادگی چیزی است که بازیکنان می تواند پشت سر گذاشت. به این ترتیب ما در حال حاضر جنگ سالاران از نیویورک. این گسترش موفق در نیرو حق رای دادن تشکر به یک محیط جدید و کاربر پسند سیستم پیشرفت. این دقیقا همان چیزی است بخش 2 مورد نیاز است.

به من رفت و بیش در پیش نمایش The Division 2: جنگ سالاران از نیویورک به ارمغان می آورد سری به اپل بزرگ است. مراکز داستان هارون حادثه یک سرکش که به نظر می رسد در این بازی برای اولین بار. او همراه با چهار نفر دیگر جنایتکاران و مجرمین باید قفل شده پایین منهتن و آن را تبدیل به کمی خود را پادشاهی. حادثه را هدف نهایی این است که برای مختل کردن تلاش ها برای بازگرداندن نظم کهن و ایجاد چیزی جدید (با خود در اتهام به طور طبیعی). به عنوان یک بخش از آن را شغل خود را به نفوذ پایین منهتن و جلوگیری از حادثه را در نظر دارد.

هر چند این منهتن بازیکنان نمی خواهد دوباره هر یک از بازی اول مکان. این باعث می شود تنظیم هر دو آشنا و جدید. تفاوت بزرگ بین این منهتن که از اولین بازی این است که زمان از سال است. برف و یخ را راه داده کارخانه تحت پوشش خیابان ها و ساختمان ها. به عنوان هسته اصلی بازی را در واشنگتن دی سی محل طبیعت است به آرامی بازپس قلمرو خود را. تابستان محیط نیز کمک می کند تا در حفظ و گسترش در بازه زمانی بخش 2. با توجه به چگونه دیوانه واقعی-زندگی در شهر نیویورک می شود و در طول تابستان این تنظیم به نظر می رسد اتصالات.

به حادثه به معنی در نظر گرفتن چهار rogue عوامل که هر کدام گرفته شده بیش از محله های مختلف. وجود دارد انواع مختلفی از سطوح که نمی شد در حال حاضر در بازی. یکی ماموریت شما مبارزه در یک تانکر نفت در حالی که دیگری به شما انفجار بد در یک سایت حفاری. هر سطح نیز برخی از خفیف پازل برای بازیکنان را حل کند. در حالی که پیدا کردن اهرم و یا تیراندازی جعبه فیوز به منظور پیشبرد ممکن است صدای مزاحم مانع از آن ماموریت را از تبدیل شدن به کامل عکسبرداری گالری. مسیر های متعدد و موارد پنهان نگه داشتن چیزهای تازه پس از پس از آن تکرار. به طور کلی اینها برخی از سری’ بهترین نقشه های.

چهار rogue agent اهداف باید سلاح های منحصر به فرد و توانایی های خود را قبل از هرگز دیده می شود در این مجموعه است. یک نماینده هولوگرافی امیتر است که باعث ایجاد مجازی کلون خود را. یکی دیگر از اتحاد مرگبار دقیق پرتاب بمب مهم است. چرا که از سلاح های خود را در اتاق جنگ می انجامد. حتی بهتر از شما در واقع می تواند استفاده از این سلاح های جدید پس از گرفتن یک رئیس. این جنگ سالاران از نیویورک یک بیت از یک مگا مرد پرنیان. همه این سلاح ها در مفید آمده در این زمینه و شگفتی در برابر دیگر کارفرمایان است.

یکی دیگر از مگا مرد-مانند قابلیت مقابله با کارفرمایان در هر جهت مورد نظر شما. این فوق العاده است برای ساخت و گسترش بیشتر احساس باز به پایان رسید. با که گفت, هیچ درست استفاده برای این طرح انتخاب است. طرح اولیه گستراند همان مهم نیست که چگونه شما تصمیم به مقابله با ماموریت. آن را فقط خوب به این گزینه.

این سیستم درست است که در حال حاضر به طور کامل بازرسی و نگهداری. به جای داشتن یک کل دنده سطح (که صدر در 515), شخصیت خود و دنده خود را در حال حاضر تنها دارای یک سطح استاندارد. هنگامی که شما آمار جدید سطح 40 سقف همه چیز باز به طور قابل توجهی. شما هم اکنون می توانید ویژگی های مختلف از قطعات دنده و ذخیره آنها را در recalibration کتابخانه. پس از آن شما می توانید اضافه کردن ویژگی ذخیره شده خود را به سلاح ها و زره پوش. این بازیکنان را قادر می سازد برای ایجاد یک شخصیت ساخت مناسب برای خود خاص روش بازی. حتی زمانی که شما در رسیدن به سطح 40 شما هنوز هم می خواهید به دست آوردن XP که شما می توانید استفاده کنید برای ادامه ساخت شخصیت خود و سلاح های قوی تر.

در حالی که زمان بازیکنان را نفرت داشتن از همه خود را سخت به دست آورده سفارشی دنده از واشنگتن دی سی به نوبه خود بی فایده جدید سیما سیستم یک نعمت غیر مترقبه. در یک نگاه, از آن آسان است برای دیدن آنچه که دنده و ویژگی های شما بهترین کت و شلوار. بسیاری از حدس و گمان وجود ندارد. این به این معنی که بازیکن می تواند سفارشی کردن شخصیت خود را و دنده سریع تر و موثر تر است. در همان زمان سیستم حفظ یک سطح خوبی از عمق برای کسانی که واقعا می خواهید به شیرجه رفتن در و سرهم بندی کردن با اعداد و مقادیر. آن را نمی خواهد طولانی قبل از اینکه شما را قابل توجه شخصیت بهبود. هدف قرار دادن سطح 40 نیست سخت کار کردن.

جنگ سالاران تنها آغاز است. زیر است هفته ها و ماه ها را ببینید یک جریان ثابت از محتوا است که برای نگه داشتن طرفداران راضی (و دور از بورس های دیگر). وجود خواهد داشت جدید rogue عوامل به مبارزه دنده جدید برای تست کردن و حتی یک نام تجاری جدید حمله. در حالی که ما نمی توانیم بگوییم چگونه موفق این تمام خواهد شد آن را خوب دانستن عظیم چسبیده است در اطراف برای مسافت های طولانی.

جنگ سالاران از نیویورک بزرگ گسترش است. پایین منهتن تنظیم فوق العاده است و ترکیبی از بهترین جنبه از بخش 1 و 2. هر یک از کارفرمایان جدید فراهم می کند یک رضایت چالش و کاهش سلاح های سرگرم کننده برای استفاده است. این واقعیت ما را ببینید مستمر به روز رسانی از طریق فصل برگ ما تعجب آنچه در آینده آینده. من فکر کردم من هم با تقسیم 2 به پایان رسید اما به نظر می رسد مانند آن را بخورند تا 100 ساعت از زندگی من در این سال است. با توجه به نحوه عالی جنگ سالاران از نیویورک است که من کمی به شکایت در مورد. بیایید فقط امیدوارم عظیم سرگرمی می تواند به شتاب رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im