رستوران ها که لازم نیست که مشتریان احساس امن ‘شکست’, Yo! سوشی, رئیس, هشدار

رئیس رستوران های زنجیره ای Yo! سوشی هشدار داده است که رستوران ها که لازم نیست که مشتریان احساس امنیت به عنوان مستند محدودیت سهولت “خواهد شکست”.

در روز شنبه 4 جولای کسب و کار از جمله رستوران ها و بارها و آرایشگری مجاز به بازگشایی در سراسر انگلستان به عنوان بخشی از دولت در آخرین بلند کردن اجسام از مستند اقدامات است.

رستوران ها که بازگشایی باید انجام خدمات جدول و تشویق مشتریان به پرداخت هزینه برای وعده های غذایی خود را بدون تماس با استفاده از روش.

در نور از بازگشایی رستوران در سراسر کشور که قبلا تنها اجازه داده شده است برای خدمت به مشتریان از طریق غذای آماده آخ! سوشی مدیر عامل ریچارد هاجسون است بر اهمیت ساخت مشتریان احساس امنیت به عنوان عملیات رزومه.

صحبت به PAآقای هاجسون گفت که از eateries که خود را از شام احساس امنیت “موفق خواهد شد و کسانی که نمی خواهد شکست”.

رئیس اجرایی توضیح داد که چگونه Yo! سوشی است که تطبیق میان این همه گیر به عنوان آن می تواند دیگر با استفاده از آن امضا تسمه نقاله در همان راه به خدمت به مواد غذایی است.

در عوض نور ترافیک سیستم است که به محل قرار داده خواهد شد که شامل وعده های غذایی در حال ارسال به طور مستقیم به مشتریان بر روی تسمه نقاله.

ترافیک سیستم نور را نشان می دهد زمانی که مواد غذایی خود را آماده شده است و به نوبه خود سبز هنگامی که وعده غذایی خود را وارد کرده است.

مشتریان همچنین می توانید سفارش مواد غذایی خود را از طریق تلفن های خود را به اجتناب از تماس نزدیک با اعضای هیات.

“ما می خواهم در حال حاضر شده است به دنبال این تکنولوژی و من فکر می کنم این واقعا برجسته چگونه کسانی که حرکت با تکنولوژی قرار داده رستگار” آقای هاجسون گفت.

“این کمک خواهد کرد که با جنبه های ایمنی است اما تا حد زیادی مسائل که مشتریان در حال استفاده در بخش دیگر از زندگی خود را.”

اما جنگل, مدیر عامل شرکت رستوران های زنجیره ای Wagamama گفت: PA است که این شرکت را قوی تلاش برای مطمئن شوید که مشتریان هنوز هم لذت بردن از تجربه خود را هنگامی که برای اولین بار در سایت بازگشایی در مرکز لندن.

“ما باید معتبر” Ms جنگل گفت. “این یک لحظه بزرگ برای ما است و ما باید مطمئن شوید که مشتریان ما بنابراین باید از این تجربه فوق العاده آنها انتظار دارند هر شرایطی.”

استفان قاضی رئیس جمهور از کافه عملیات در Hard Rock بین المللی گفت که سلامت و ایمنی از مشتریان و کارکنان این شرکت است “بالاترین اولویت” به عنوان دو لندن رستوران ها بازگشایی شد.

“همانطور که ما همچنان به حرکت این شیوه جدید زندگی ما متعهد به ارائه یک محیط امن و سالم در محیط ناهار خوری برای مهمانان ما و اعضای تیم” آقای قاضی اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>